136 Nieuwenhuizen (G v.), smid, Leliestraat 30. Nieuwezee (mej.), Nieuwegracht 2f. Nieuwjaar (M), winkelier, Lange Heerenstraat 11. Nieuwveen (G), ltipperdasteeg 6d. t Niggebrugge (H), bandelaar in gouden en zilveren werken, Schaehelstraat 11. Nimwegen (D van), Lange Boogaardstraat 5. Nimwegen (J van), winkelier, Klerksteeg 1. Nimwegen (P v.), De Witstraat 16. Nimwegen (W van), Burgwal 31c. Nipper (J H), koopman, Anthoniestraat 55. Nisius (A van), timmerman, Hooimarkt 16. Nix (wed. E E), dameskleedermaakster, Ged. Yoldersgracbt 9. f Nix (J P), huisschilder, Gedempte Oudegracht 93. f Nix (N J W), stukadoor, Kleine Houtstraat 123. Nix (P), broodslijter, Molensteeg 21. Nix (wed. T E), Koudenhorn 6lp. Nobben (J), handelsreiziger, Koningstraat 58. Nobel (D de), Tweede Hooglandslaan 2b. Nobel (J de), Camphuisstraat 15. Nobel (J A de), steenhouwer, Burgwal 20. f Nobel (P de), firma P de Nobel en Coblikslagers, Lange Veerstraat 26. Nobel (wed. P de), Burgwal 20. Nobel (W G L de), firma Otto en Co., boekdrukkers, War moesstraat 25. Nobels (C M), boekhouder, Wolstraat 7 rood. f Nobels (J P), boekdrukker en uitgever van De Spaarne-Bode en van het adresboek van Haarlem, advertentie-bureau voor binnen- en buitenlandsche dag- en weekbladen, Spaarn- wouderstraat 36. Nobels (K H), Nieuwe Spaarnwouderstraat 9. Nobels (L E), letterzetter, Nieuwe Kruisstraat 1 rood. Nobels (L P;, letterzetter, Spaarnwouderstraat 36. Noble (A le), kleermaker, Camphuisstraat 7. Noble (H le), kleermaker, Dubbele Buurt 52. Noble (W le), sigarenmaker, Dubbele Buurt 52. Noë (P), timmerman, Frankestraat 26. f Noë Lz. (A), firma C Dijserinck en Zn., kooplieden, Korte Veerstraat 4. Noc (J), rijks-boekhouder, Bakenessergracht 53. Noë (L M), Kleine Houtstraat 92.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 142