143 Pel (W), werkman, Oostvest 38. Pellecom (wed J van), inbrengster in de bank van leening, Paarlaarsteeg 1. Pelleman (T), Gasthuislaan 24. -j- Pels (C P), Jansweg 17. Pelser (J F), metselaar, Gedempte Kraaienborstergracbt 65a. Pelser (wed), Boerensteeg 20. Peltenburg (C), scheepstimmerman, Schalkwijkerstraat lid. f Peltenburg (H T), Scheepmaker, Schalkwijkerstraat 9. Peper (A), werkman, Honaensteeg 15a rood. Peper (A), Korte Zijlstraat "13. Peper (A), kleermaker, Lange Heerenvest 72. Peper (B C P), wever, Zijlsingel 8e. Peper (J), koopman in gevogelte, Gravinnesteeg 7a. Peper (J), Wester-Boogaardstraat 4. Peper (J), Lange Molensteeg 28. Peper (J F), Magdalenasteeg 5. Peper (P), Bolwerkslaan 1. Peper (gez.), Rozenlaantje 8. Peperkoorn (A J), hlocmistknecht, Meesterlottelaan 7. f Perk (N P), landmeter van het kadaster, Ripperdastraat 3. f Perponcher (L de), Kenaustraat 9. Perrin (A A), Raamsingel 4. Perrinoni (J P D), schoorsteenveger, Korte Begijnestraat 28. Persoon (G), melkverkooper, Lange Heerenstraat 3. Persijn (jkvr. P van), Gierstraat 47. Peschar (wed. J), Heerenlaan 16. Peschar (j J), kamerbehanger, Nieuwe Raamstraat 3. Petegem (J van), Baljuwslaan 15. Peters (A P), broodbakker, Nieuwe Groenmarkt 15. Peters (H), Turfmarkt 24a.. Peters (J), Gasthuislaan 4. Peters (J II), werkman, Kousebandslaan 4e. Peters (J L), koffiehuishouder, Damstraat 10. Peters (wed. P), mangelvrouw, Ripperdastraat 15b. Peters (wed.), Lange Vlamingstraat 27. Petitpicrrc (mej.), Barteljorisstraat 26. Petraeus (R), Leidsche Vaart 24. f Petri (G), ambtenaar ter provinciale griffie, secretaris van de kamer van koophandel en fabrieken, Ged. Oudegracht 115. Petri (H L C), directeur van het. telegraafkantoor, Hooi- markt 30.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 149