165 Selierpenhuijsen (A Martelhoff), 'bode vail de Haarlemsohe begrafenis-soeieteit, stadsomroeper en marktmeester van de kermis, Korte Houtstraat lé. Selierpenhuijsen (H), inspecteur van politie, Zijlvest 41. Scherpenbuijsen (J), Nieuwe Groenmarkt 5. f Scherpenbuijsen (J), broodbakker, Jansstraat 69. Selierpenhuijsen (J), Bannesteeg 17. Scherpenbuijsen (J), broodbakker, Lange Raamstraat 2. t Selierpenhuijsen (J), koek- en banketbakker, Nieuwe Groen markt 24. Scherpenbuijsen (L), Zonnesteeg 3. Selierpenhuijsen (M L), aanspreker, Tuinstraat lg. Scherpenbuijsen (P), boekbinder, Burgwal 94. Selierpenhuijsen (P), Plantage 7. Selierpenhuijsen (P), ambt. ter prov. griffie, Zijlvest 33. t Scheijndel (W van), metselaar, Ged. Kraaienhorstergracht 20. Scliiering (A), besteller van goederen op Amsterdam, Am sterdamsdie Vaart 8. Scliiering (H), Prankestraat 36. Scliiering (J), timmerman, Oostvest 18. Sckiethout (J), Linschoterstraat 36. Schilder (J), rijksambtenaar, Spaarnwouderstraat 39 rood. Schilling (mej. S), Gedempte Raamgracht 26. Schiltman (H), Magdalenasteeg 11. Sclultman (M D), werkman, Oranjeboomslaan 78. Schimmel (J), huisschilder, Nobelstraat 11. Schimmel (J H), werkman, Korte Heerenstraat 6. Schiphorst (H W), Nieuwe Kruisstraat 14. Schipper (A), Zijlweg 41b. Schipper (wed. j), Essenstraat 24c. Schipper (K), Van Marumstraat 10. f Schipper (P J), koffiehuishouder, Botermarkt 7. Schippers (H), Lange Annastraat 15. Schippers (mej. J), Ripperdastraat 22. Schippers (mej. J A), Ripperdastraat 22. Schlatmann (H A), firma gebr. Schlatmann, winkeliers, Lange Veerstraat 38. Schlatmann (J B), Gedempte Oudegracht 109. f Schlegel (L), toonkunstenaar, Spaarne 104. Scklegelmilch (G), graveur, Parklaan 46. Schleper Jr. (C), Hooimarkt 18.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 171