172 f Siteur (G), koffiehuishoudcr, Spasrne 10. Sitsman (J H), boekbinder, Wijde Geldeloozepad 45. Slager (A I), Zuiderstraat 27 rood, f Slager (J M), winkelier en bontwerker, Anegang 40. Slager (M M), huidenzouter, Burgwal 9. Slager (wed.), Goudsmidsplcintje 0. Slagter (wed. J), Sobachelstraat 3b. Slats (G) boekhouder, Kenaustraat 22. Slebe (H), brievenbesteller, Leidselie Vaart 20 rood. Slebe (J W), Groenendaalsteeg 15. Slebe (P), schoenmaker, Kleine Houtstraat 38. Slebe (P), leerlooier, Heerenlaan 8. Sleeman (B), wever, Oude Raamstraat 2. Sleefnan (\v;ed. H), Luitesteeg 5. Slegt (C), schoenmaker, Rozemarijnsteeg 2. Slenders (A), kleerbleeker, Seheepmakcrsdijk 59. Slenders (J), kleerbleeker, Seheepmakcrsdijk 43. Slenders (J), Seheepmakersdijk 8. Slenters (G), Kousebandslaan 4b. Slenters (J), Kousebandslaan 10. Sleven (J), werkman, Doelstraat 27b. Slieker (C), kleermaker, Schachelstraat 30. Slieker (Jj, geweermaker, Koolstceg 14. Slingerland (C), borstekiuiker, Honaensteeg 15a rood. Slingerland (F), Lange Boogaardstraat 5. Slingerland (G J), Magdalcnasteeg 7. Slingerland (L C), wagenmaker, Harmenjansweg 71 Sloet tot Oldhuis (mr. LEA baron), rechter bij de arrondiss. rechtbank, Wagenweg 0. Sloot (mei. M), Nieuwegracht 2e. Slooten (H van), Vrouwcnsteeg 19 rood. j- Slooten (S J van), Jansstraat 59. Slootweg (W B), koopman in aardappelen en brandstollen, Wolstraat 7. f Sluis (M), Schooterweg 21. Sluis (D van der), smid, Leliestraat 9b. Sluiter (F), kleerbleeker, Amsterdamsclie Vaart 34. Sluiter (J C), Groote Houtstraat 144u. Sluiters (C R van), Korte Lakenstraat 2. Sluizer (S), winkelier in gemaakte kleederen, KL Houtstr. 27. f Sluijterman van Loo (I E F B), directeur der llaarlemsche brood- en meelfabriek, Koningstraat 35.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 178