9 Balabréga (J F), ambten, ter prov. griffie, Gr. Houtstraat 170. -j- Balabréga (J W), Groote Houtstraat 170. Balfoort (J), Rozenpriëcl 28 rood. Balhoorn (J F), winkelier, Zuider-Buitenspaarno 25. Ballinlijn (L C), mr. bakker aan de brood- en meelfabriek, Bakenessergracht 07. Ballot (M), Dreef 1. Balt.e (J), werkman, Zoetestraat 22. Bank (G), Minncbroederstecg 24. Bank (J), landbouwer, Nieuwe Spaarnwoudcrstraat 14. Bannier (wed, GW), Anegang 44. f Bannink (H), spekslager, Groote Houtstraat 70. Banuink (II), broodverkoopcr, Rozenpriëel 12. Bannink (W G), spekslager, Korte Begijnestraat 7. Bannink (wed.), winkelierster, Korte Lakenstraat 5. f Barbiers (M G), Farklaan 3. Bardok (II), scharenslijper, Lange Raamstraat Bardok (J), werkman, Ossehoofdsteeg 5. Barens (J), Patientiestraat 7. Barger (E), prcd. bij de ucd. lierv. gem., Donkere Spaarne 28. Baruhoorn (E), bloemist knecht, Brouwersvaart 14a. Barnhoorn (J), Asscndelverlaan 0. Barthel (J P), kleermaker, Lange Lakenstraat 24. Barthcl (P J), kleermaker, Westcr-Boogaardstraat 12. Barthez (L A), Kruisweg 8 rood. Baruch (G), kleermaker, Gedempte Voldersgracht 11. Baruch (II), Gedempte Raamgracht 23. Banich (J), smid, Zuider-Buiteus]iaarne 41. Bastiaans (J), organist in de groote kerk, toonkunstenaar, Ridderstraat 11. Bastiaans (wed. J G), Oudegracht 130rood. Batcm (wed. van), in water en vuur, Rozenpriüel 1. Batenburg (J), Frankestraat 14d. Batenburg (J W), rijtuigschilder, Kraaienhorstergracht 14. Battelink (F), Korte Margarethastraat 2. Bauer (J), kleermaker, Groote Houtstraat 144i. liaiuu (II W), spekslager, Kleine Houtstraat 80. Baumgardt (wed. J P), Keuaupark 10. f Baumhauer (dr. E. II. von), lid van den raad, secretaris holl. maatschappij der wetenschappen, Spaarne 17. Baumhauer (mr. E M von), ambten, o. m. kantonger., Spaarne 17. Bcauchcz (A J), onderwijzer, Kraaienhorstergracht 27 rood.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 17