Brandverzekering-Societeit „DE AMSTEL", J. STOEL, Parklaan N°. 37. gevestigd te Amsterdam. 182 Steur Ex. (E v. d.), schilder en aanspreker, Voortingstr. 21. f Steur A van der), tinna A van der Steur en Zn., kleer makers, Groote Houtstraat 18. Sleur (J van der), huisschilder, Klein Heiligland 30. Steven (J E), zadelmaker, Raamsteeg 14. Stevenhagen (H), Leidsche Vaart 28j. Stevenhagen (J), huisschilder, Linschoterstraat 19. Stevens (J), timmerman, Korte Heerenstraat 14. Stevens (M), Meestcrjoostenlaan 8. Steijn (M), gep. onderoff'., Groote Houtstraat 144. teijn (P van), werkman, Heerenlaan 30. tieltjes (mej. C), Groote Houtstraat 122. Stiphout (D T), werkman, Kousebandslaan 14. Stiphout (wed. G), Korte Spaarne 13. Stiphout (P), timmerman, Papentorenvest 40. Stirum (li graaf v. Limburg), Gr. Houtstraat 120. Stirum (S J graaf van Limburg), agent directeur der gasfabriek, Parklaan 10. Stocking (wed. A van), Nieuwegracht 46. f Stoel (A J), steenkooper, trasfabrikant en metselaar, Har- menjansweg lb. Stoel (J), ambtenaar ter gemeente-secretarie, directeur van het N.-Holl. begrafenisfonds, hoofdagent der brandverzeke- ring-societeit //de Amstel", Parklaan 37. Hoofd-Agent voor Haarlem en Omstreken Deze Maatschappij verzekert, tegen billijke premie, Gebouwen, Koopmansgoederen, Inboedels, Vee, Gereedschappen enz. f Stoel Az. (J H), lid van den raad, Kenaupark 4. ■j- Stoel JGz. (J H), metselaar, Kleiue Houtstraat 105. Stoelman (mej. C), Jacobstraat 9b. Stoelmau (P), bode van een begrafenisfonds, Ij. Aunastraat 42. Stoelman (mej.), Witte Heerenstceg* 24d. Stoffels Gz. (J), sigarenhandelaar, Groote Houtstraat 27.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 188