198 Velsen (H van), werkman, Oostvest. 26. Velsen (wed. P van), Hagestraat 19 rood. Velstra (J), spoorwachter, Rozenstraat 51m. Velthuijs (wea. J), Oude Weg 17. Veltkuijse (wed. D), winkelierster, Prankestraat 30. Veltlmijsen (G), voorzitter van de vereeniging van gedoopte Christenen, Kleine Houtweg 1. Velthuijsen (Joh.), mr. huis- en kachelsmid, Anthoniestr. 9. Velthuijsen (M), werkman, Drappenierstraat 4. Velthuijsen (S), mr. broodbakker, Spaarnwouderstraat 39. Velthuijsen (T), commissionair in granen, Spaarnwoudcrstr. 6. Velthuijsen (C J van), buis- en rijtuigschilder, Kerkstraat 22. Velthuijsen (E van), Gierstraat 43. Velthuijsen (J M van), mr. schilder en glazenmaker, Korte Jansstraat 2. f Velthuijsen (J S van), timmerman, Gedempte Raamgracht 31. Velzen (J P van), winkelier in tabak en sigaren, Dode van een begrafenisfonds en lijkbezorger, Koudenhorn 14. Velzen (E van), werkman, Koudenhorn 14. Ven (J P van de), telegrafist, Ridderstraat 29. Ven (J G van de), boekhouder, Ridderstraat 29. Ven (W P van de), hulponderwijzeres, Ridderstraat 29. -j- Ven (dr. E van der), conservator van het physisch kabinet van Teijlerssticliting, Spaarne 14. Venema (H), Bolwerkslaan 15. Vcnings (C), Nobelstraat 11. Verbaarschot (mej. T), Scheepmakersdijk 15. Verbeek (A), winkelierster, Kleine Houtweg 10. Verbeek (C J), Margarethastraat 22. Verbeek (G A), winkelier, Koksteeg 12. Verbeek (J), Baljuwslaan 5b. Verbeek (J A), Gedempte Voldersgraeht 61. Verbeek (J PI), Gedempte Voldersgracht 5. Verbeek (gez.), wollennaaisters, Lange Margarethastraat 22. Verberne (P B), timmerman, Witte Heerensteeg 13. Verboog (M G), besteller van goederen, Spaarnwouderstr. 80. Verbrugge (H S), Statenbolwerk 44. Verburg (dames), Ripperdapark 7. Verdam (wed. P), Kennemerplein 20. Verdel (J), koopman in aardappelen, Lange Heerenstraat 1 f Vcrdel (M), koopman in aardappelen, Zijlstraat 90. f Verdel (N M), melkverkoopcr, Spekstraat 6.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 204