13 Berg (N van den), Oranjeboomslaan 17. Berg (P L van den), Gedempte Oudegracht 119. Berg (S v. d.), kastenmaker, Gierstraat CO. Berg (T J van den), Lange Hecrenvcst 46. Berg (mej. van den), Zuiderstraat 18f. Berg (mej. van den), Barrevoetesteeg 4c. Berg (mej. van den), Kleine Houtstraat 138. Berg (we'd, van den), Klein Heiligland 66e. Berg (wed. van den), Lange Vccrstraat 11. Berg (wed. van den), winkelierster, Hooimarkt 10. Berg (wed. van den), Tuchthuisstraat 8h. Bcrgers(P), klecrblecker, Lange Poellaan 32. Bergii (A P), Raamgracht 51. Berghuljs (G S), agent der Rotterd. begraf. en ziekcnsocieteit, Klein Heiligland 41. Bcrgkuijs (J),"bodc der Rotterd. begrafenis-en ziekcnsocieteit, Lange Begijnestraat 10 rood. Berghuijs (J J"), Lange Margarcthastraat 24. Berk (G), Achterkamp 39rood. Berk (M J van den), winkelier, Burgwal 60. Berk (W van den), Nieuwe Groenmarkt 31. f Berkelbach van der Sprenkel, Florapark 19. Berkemeijer (wed.), Spaarn wou derstraat 150. Berkenkamp (J), timmerman, Leidsche Vaart 28s. Berkenkamp (J van), kruidenier, Tuinstraat 11. Berkhout (jkvr. A J M Teding van), Nieuwe Gracht 88. teur der Haarlemsche brandverzekerimnaatsehappij,- Ke naupark 29. f Berkhout (jhr. mr. A V Teding van), lid van den raad, direc- f Berkhout (jhr. II Teding van), firma Haarl. bankvereenigiug, Teding van Berkhout en de Clereq, Nieuwe Gracht 74. f Berkhout (jhr. mr. J P A Teding van), Groote Houtstraat 93. j- Berkhout (jhr. M J 1' Teding van), Kruisweg 57. f Berkhout (jh. W P Teding van), Inirgem. van Haarlemmer- licde en Spaarn wonde, Kruisstraat 1. Berlenbach (wed.), Gedempte Oude Gracht 2. Bcrloo (C van), Gasthuissingel 17. Bcrloo (J van), korenmolenaar, Papetorenvest 5b. Berloo (N van), Drossestraat 15. Bernard (J H), Gedempte Kraaienhorstergracht 54. «f Berndes (II), manufacturier, Zijlstraat 83. •j- Bertoen (D), banketbakker, Krocht 10.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 21