P. Van der WEIJDEN, firma F. M. T. WOÜTMAN, Warmoesstraat N°. 26. 215 Weijden (J van der), schilder, Korte Wijngaardstraat lé. in Garen, Band, Wol, Sajet, Borduurwol, Brabandsche Kanten, Orde. Kanten, Mutsen, Neteldoeken, Broderies, Fronts, Boorden, Dassen, Manchetten; Handschoenen, Gebreide Goederen, Kousen, Corsetten, Eau de Cologne etc. Weijden (P van der), Warmoesstraat 26. f Weijenhergh (C), firma Weijenbergli en Bouwmeester, com missionairs in effecten, Oude Groenmarkt 12. Weijenhergh (F W), bloemist, Raamsingel 30. f Weijenhergh. (H), firma wed. Claas Tilly, fabrikant van Haar- lennnerolie, Raamsingel 30. Weijers (li), tabakskerver, Veldlaan 19. Weijers (J J), boutzager, Zuider-Buitenspaarne 96. Weijers (P W), wever, Nieuwe Kruisstraat 12. Weijers (wed.), Pieterstraat 6. Weijlmizen (wed. A), Nieuwe Gracht 10. Weijland (E G), Koningstraat 13 rood. Wezelenburg (J), werkman, Molensteeg 19. Wezenaar (D II), bode van het Noord-Holl. begrafenisfonds, Klein Heiligland 12. Wiegant (Ch F), muziekonderwijzer, Kruisweg 52. Wiegant (wed. J), Kleine Houtstraat 49. f Wiegant (J F), pianohandelaar, Groote Houtstraat 153. f Wiegant (W), pianohandelaar, Zijlstraat 63. Wielard (mej.), Barrevoetesteeg 21c. Wielard (wed.), Groot Heiligland 7. Wielard (H), Zijlvest 19. Wienen (A van), Brouwersvaart 98. f Wierda (W K), winkelier in linnen goederen, Groote Hout straat 60. j- Wiersma (S G van Yelsen), Kleine Houtweg 73d. Wiese (J G), koekbakker, Zijlstraat 49. Wiggers (J), Gedempte Kraaienhorstergracht 71. Wiggers (N), bierbronwerskneeht, Vrotiwensteeg 3.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 221