1. H. BRINKMAN, Zijlstraat 76, Makelaar, Commissionair in Effecten etc,, Binnsnl. Vaart-Risico Sociëteit, 29 AGENT van Brandassurantie-Maatschappijen, EN VAN DE tot verzekering van alle verzendingen van Gelds waarden en Goederen. Brinkmeijer (M), Nieuwe Kerksplein 14. Brinkom (T van), Rozenmarijnstecg 1G. Broeders (H), Prankestraat 13. Broek (A J P van den), Raamvest 13a. Broek (A van den), werkman, God. Kraaienliorstergraclit 38. f Broek (C J van den), winkel, in ijzerwaren, O. Groenmarkt 2. Broek (II van den), werkman, Kraaielihorstergrackt 34g Broek (J van den), bierbrouwer, Kraaienhorstergracht 42, Broek (J van den), metselaar, Houtmarkt 11c. Broek (wed. van den), Zijlstraat 18. Broek (wed. van den), Brankestraat 5. f Broekc en Co. (A L van den), pliotografen, Parklaan 4. Broeklioff (P T), gepension. visiteur, Bakenessergracht 70. Broeklioff (J II), Witte Heercnsteeg 29. Broekhuizen (H), Parklaan 9. Broekhuizen (A D), Botermarkt G. Broekhuizen (J van), Zonnesteeg 8. Broekhuizen (W F van), handel in bloemen, Bakkcrsloot 10. Broekkuijse (wed. W van), visebliandel, Groote Houtstraat 67. Broekman (A), Korte Zijlstraat 14. Broekman (J), Groot Heiligland 65. Broekmeijcr (C), winkelier, Kruisstraat 29. f Broekmcijer (H), Lange Veerstraat 40. Broeknieijer Jr. (H), winkelier, Lange Yeerstraat 40. Broekmcijer (J), timmerman en winkelier, Hagestraat 49. Broekmcijer (J), bloemkweeker, Baljuwslaan 31a. Broeknieijer (J C), Groote Houtstraat 144b. Broekmcijer (wed. R C), winkelierster, Kruisstraat 19. Broens (M G R), handelaar in gest, Spaarnwouderstraat 85. Broens (wed. G M), Parklaan 39.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 37