E. 49 f Dijserinck (P), lid van do firma C Dijserinck en Zoon, koop lieden, Groote Houtstraat 39. f Dijserinck (P Kleiweg), metselaar, Gedempte Oudegracht 83. Ebbing (II), landbouwer, Dubbele Buurt 9. Ebbing (N), landbouwer, Dubbele Buurt 38. Ebelie (J A), passementwerker, 't Zakje 7c. Eek (G van), spoorwegwacliter, Spoorweg 8b. Eek (J van), timmerman, Doektraat 35. Edehnan (wed. J), Nieuwe Spaarnwouderslraat C. Edelman (P), schipper, Sclieepmakersdijk 11. Eden (J), kantoorbediende, Spaarne 3. Eden (P J), letterzetter, Spaarne 3. Eden (W), timmerman, Heerensingel 5a. Eden (II van), landbouwer, Spaarnwouderstraat 130. Eden (K van), in drogerijcrw en verfwaren, Damstraat 20. Eden (W van), werkman, Gedempte Kraaienhorstergraclit 8. Eden (wed. van), Kenaustraat 1. Ee (J van), onderwijzer, Jansstraat 18. Ee (wed. van), Jansstraat 18. Eeokelaert (A J), deurw. der directe belast., Keizerstraat 6. Eeden (A van), Lange Annastraat 32. Ecden (A van), winkelier, Ackterkamp 30. Eeden (A van), werkman, Vrouwensteeg 5. Ecden (mej. A J van), Wagenweg 14. Eeden (E W van), onderwijzer, Zuiderstraat I2a. f Eeden (E W van), secretaris Ned. maatschappij van nijverheid, Gedempte Oudegracht 103. Eeden (J van), werkman, Ged. Kraaienhorstergracht 55a. Eeden (mej. M P van), Wagenweg 14. Eeden (W van), Lange Hofstraat 19. Eek (wed. van), Zijlstraat 14 rood. Eeken (K), smid, Burgwal 52. Eckhout (C), agent van assurantie-maatschappijen en handels agent, Jansweg 49. Eekhout (H), commies der posterijen, Jansweg 4-9. f Eekhout (J J W), Jansweg 49. Eekhout (P), metselaar, Nieuw Heiligland 1G. Eekhout (R), commissionair in wijnen, Jansweg 49. Eem (P van der), Korte Poellaan 14. 4

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 57