56 Fiddelaar (wed.), Barrevoetesteeg 111. f Fiege (A), tapper, Jansweg 7. Fiege (H), Barrevoetesteeg 6. Fiege (J), Lange Raamstraat 35. Fiege (P K), jalousiënmaker en timmerman, Houtmarkt 47. Fiege (wed.), Spaarne 12a. Fiegec (G), timmerman, Oranjeboomslaan 64. Figee (II), Leidsobe Vaart 16. f Figee (J), firma gebr. Figee, fabrikanten van stoom- en andere werktuigen, Zijlsingel 2. f Figee (T), firma gebr. Figee, fabrikanten van stoom- en andere werktuigen en lid van de kamer van koophandel, ZijIweg 39. Figee (wed.), Brouwersvaart 04. f Fiora (J A), koek- en banketbakker, Kruisstraat 37. Fleisckman (P C), onderwijzer in de Engelschc taal, Scheep- makersdijk 10. Fleumer (dames B C en E), Wagenweg 34. f Fleur (H J), handelaar in tapijten, Jansstruat 89. Florie (wed. F B), Korte Heerenstraat 10. Florisson (A), Oude Raamstraat 4 rood. Fobbe (mej.), Smedestraat 36. Fokker (J), werkman, Burgwal 39c. Fontein Dz. (A), Anegang- 31. f Fonteijn (J), Kenncmerplcin 1. Foiiteijn (wed. J W), Kennemerplein 1. Forinanoij (A T), koperslager, Scheepmakersdijk 4a. Fortgens (A), timmerman, Lange Wijngaardstraat 6. Fortgens (A), horlogemaker, Spaamwouderstraat 49. Fortgens (C), schoen- en laarzenmaker, Glasblazerstraat 14. Fortgens jr. (C), metselaar, Turfmarkt 8. f Fortgens (C), horlogemaker, Kruisstraat 16. Fortgens (C), steenhouwer, Lange Heerenstraat 8. f Fortgens (C G), stadshorlogemaker, Gierstraat 57. Fortgens (G), hulponderwijzer, Raamvest 13. Fortgens (LI), Tuinstraat if. Fortgens (H), in bieren, Lange Molensteeg 23. Fortgens-(H), blikslager, Loidsclie Vaart 28d. Fortgens (J), timmerman, Lange Annastraat 11. Fortgens (J), blikslager, Gasthuisstraat 7. Fortgens (J), Ursulastceg 6. Fouw (C de), Grootc Houtstraat 83. Fraucken (H J), overste liefdegesticlit (scholen), Spaarne 89.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 64