79 Honing (J), ambtenaar haven- en kaaigeld, Turfmarkt 30. Honing (J), smid, Krom 33. Honing (J), Gedempte Kraaienhorstergracht 13. Honschoten (H van), werkman, Zoetestraat 1. Honsohoten (P van), Witte Heerensteeg 8. Honschoten (W van), werkman, Lange Boogaardstraat 2. Honsohoten (W P van), smid, Kerksplein 14. Hont (C d'), werkman, Papentorenvcst 18. Iiooff (J van), kleerbleeker, Brouwersvaart 30. Hooff (W van), mr. kleerbleeker, Scheepmakersdijk 59. f Hooft (mr. W A 't), rechter bij de arrcndissements-recht- bank, Wagenweg 48. f Hoog (G A), predikant, Bakenessergracht 35. f Hoog (I M J), emcrit. predikant, Ripperdapark 15. Hoog (J A de), koster Groote Kerk, Oude Groenmarkt 23. Hoog (wed. H H de), winkelierster, Spaarne 74. Hoog (P de), Sehootersingel 60. Hoogeboom (J), Drappenierstraat 17. Hoogeboom (J C E), Nieuwe Gracht G. Hoogeboom (J J), metselaar, Lange Vlamingstraat 1. Hoogen (wed. W J v. d.), Leliestraat 42. lloogenbos (D), in kruideniers- en grutterswaren, Parklaan 66. lloogendcorn (C), Lange Annastraat 28c. Hoogendorp (J P W), schoenmaker, Spaarnwouderstraat 73. Iloogendijk (M A), Sehootersingel 61. Hoogcntoom (J), werkman, Brouwersvaart 801i. lloogenwerf (K), broodbakker, Kraaienhorstergracht 34f. Hoogerbeets (A), werkman, Wester-Boogaardstraat 2. Iloogerbeets (J), metselaar, Korte Poellaan "12c. Hoogerbeets (W P), winkelieren eourantier, Korte Houtstraat 7. Hoogers (H), smid, Beeksteeg 23a. f Hoogeveen (A), timmerman, Korte Zijlstraat 15. Iloogeveen (wed. G), Kennemerploin 16 rood. f Hoogeveen (G W E), Kleine Houtstraat 9. Hoogeveen (L), timmerman, Magdalenastraat 28. f Hoogeveen Sterk (H L van), Anegang 46 rood. Hoogeweg (J), kantoorbediende, Voldersgracht 4. f llooghwinkel (A P), Kenaustraat 5. llooghwinkel (G), le luitenant infanterie, Gr. Houtstraat 90. Hoogkamer (wed. B), Brouwersvaart 56. Hoogkamer (wed. P W), Lange Annastraat 8. Hoogkamer (J), sigarenmaker, Patientiestrant 4.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 87