Kleetlerenmapzijn „OE MERKUUR". S. J. JOLES, Qfeete Iretitmafc 59, bij M, Vcrwulft jConfeclie voor fieereo, Joogelieeren en )K.inderen 87 Jenny "W eijerman (J W), Onderwijzer, Keizerstraat 2. Jeroe (H L), mr. kleermaker, Gierstraat 17. Jochemsz (wed.), Nieuwe Raamstraat 16. Jochemus (wed. A F), Korte Spaarne 17. Jockemus (mej. S A), Korte Spaarne 17. Joekes (C A), candidaat-notaris, Bartcljorisstraat 24. -j- .Toekes (G C), notaris, Bartcljorisstraat 24. John (J), werkman, Lange Raamstraat 8. Joles (wed. J S), in manufacturen, Koningstraat 4. f Joles (L J), in manufacturen en modeartikelen, Anegang 34. Joles (M), Koningstraat 4. f Joles (S J), magazijn van heeren- en kinderkleedingstukken, Groote Houtstraat 59. in élegante vorm en billijken prijs. Rijke keuze LAKEN en BUCKSKIN STOFFEN, voor Kleedingstukkeri op maat. Jonas (A W D), Jansweg 45. f Jonckbloedt (E J), winkelier, Gedempte Oudegracht 94. Jonckbloedt (J C), Gierstraat 66. Jonckbloedt (L), timmerman, Klein Heiligland 25 rood. Jong (A do), kleermaker, Kleine Houtstraat 58. Jong (A de), werkman, Anthoniestraat 24. Jong (A de), Zuiderstraat 12o. Jong (i>. B de), Florapark 8. Jong (A J de), besteller H. IJ. S. M., Rozenstraat 511. f Jong (A J de), winkelier, Warmoesstraat 24. f .long (C de), winkelier, Gierstraat 29. .long (O de), koopman, Lange Margarethastraat 26. f Jong Cz. (0 de), in goud- en zilverwerk, Lange Veerstraat 12, f Jong van Rodenburg (jhr. G M de), Kamperlaan 9. Jong (E de), onderwijzer, Bakenesscrgracht 64 rood.

Adresboeken Haarlem | 1881 | | pagina 95