89 Hart (H de), werkman, Korte Doelstraat 2b. Hart (J 't), schilder en winkelier, Smedestraat 15. Hart (C van der), werkman, Dubbele Buurt 68. T Hartel (D J), spekslager, Waaigat 5. Hartel (P H), vleesehhouwer, Lange Lakenstraat 5. Hartel (P H), slager, Korte Annastraat 2. t Harten (W P), gezagvoerder ter koopvaardij, Anegang 20rood. Hartendorp (D), timmerman, Baljuwslaan 17. Hartesveldt (G J van), stadsbode, Doelstraat 40. Hartgerink (wed. J W), Ged. Oude Gracht 150. T Hartgerink (M C), Jansweg 21. Hartman (F), werkman, Anthoniestraat 44. Hartman (H), kunstschilder, Korte Poellaan 3. Hartman (L), zadelmaker, Amsterdamstraat, zijstraat A 25. Hartman (wed), De Witstraat 34. Hartmann (C J H), houtdraaier, Nieuwe Kruisstraat 8. Hartmann (J J F), onderwijzer, Groote Houtstraat 94. Hartoch (H), winkelier, Brouwersvaart 72. Hartoch (T), koopman, Botermarkt 2. Hartog (A), ingenieur N.- en Zuidhollandsche tramwaymaat- schappij, Kleine Houtstraat 19. Hartog (B), werkman, Bakkerstraat 33. Hartog (B), winkelier, Zuider-Schoolsteeg 3. t Hartog (C), stalhouder, Jansstraat 74. Hartog (wed.), Kruisstraat 44k. Hartog (C den), Hooimarkt 26. t Hartogh (W), Brouwersvaart 92. Hartveldt (J), bouwkundige en timmerman, Leidsche Yaart 142. Harwijne (A), timmerman, Klein Heiligland 97. Hasselmeijer (E), bloemistknecht, Kampersingel 48e. Hasselmeijer (J W), arbeider H. IJ. S. M, Oude Weg. Hasselt (C E A Copes van), luit. der infant., Jansstraat 25. Hasselt (J F Abbema Copes van), commies der posterijen, Kruisstraat 17rood. r Hasselt (J W Copes van), gep. kolonel der cavalerie, Zijlstr. 58. Hasselt (dames Copes van), Groote Houtstraat 101. Hasses (P A), smid, Raaks 7i. Hassink (II M), winkelier in manufacturen, Anegang 34. Hauschild (P C A), commissionnair, Paviljoenslaan 3. Hauser (J), Groote Houtstraat 2rood. Have (J ten), timmerman, Leidsche Yaart, straat B 37. f Have (J van der), hoofd der christelijke school, Barteljorisstr. 18.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 101