100 Hoogerwerf (C), timmerman, Oranjestraat 3b. Hoogerwerf (K), broodverkooper, Ged. Kraaienhorstergracht 341. f Hoogeveen (A), timmerman en metselaar, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen (J), meubelmaker, Valkensteeg 19. Hoogeveen Sterk (Ch van), Spaarne 38rood. Hoogeveen Sterk (H L van), Kenaustraat 5 Hoogeweg (J), ambtenaar stadsb. v. leening, Wilhelminastraat 4. f Hooghwinkel (A P), Wilhelminastraat 66. Hoogkamer (C), winkelbediende, Yogelkoopsteeg 6. Hoogkamer (wed. P W), Lange Annastraat 8. Hoogkamer (H), Brouwersvaart 56 Hoogkamer (J), sigarenmaker, Patientiestraat 4. Hoogland (J), De Witstraat 39rood. Hoogland (J), winkelier, Jansweg 27. Hooglugt (E), timmerman, Nauwe Geldeloozepad 16. Hoogstraten (N), timmerman, Sophiastraat 47. Hoogveld (P P), machinist, Raamvest 33. Hoogveld (H), Turfmarkt 24r. f Hoogvliet (W), notaris, Kruisweg 68. Hoomans (H), bloemistknecht, Yoortiugstraat 42. Hoomans (wed J), strijkster, Klein Heiligland 46. Hoorn (J P van), manufacturier, Breesteeg 12. Hoornstra (J W), koopman in turf, Nieuwe Kruisstraat 6rood. Hooijdonk (A W van), schoen- en laarzenm., L. Boogaardstr. 21- Hooijer (C), winkelier in manufacturen, Groote Houtstraat 100. Hooijer (W), photograaf, Parklaan 4. Hop (K), schippersknecht, Amsterdamstraat, zijstraat B 8. Hope (H ten), tapper, Papentorenvest 13. Hope (L ten), wagenmaker, Lange Poellaan 18c. Hopman (H), arbeider, Zomervaart 12e. Hopman (J), beurtschipper op Purmerend en Alkmaar, Bakenessergracht 92. Hordijk (W), luitenant ter zee, Ged. Voldersgracht 57. Horeman (A), scharenslijper, Lange Raamstraat 24. Horeman (A P), haarsnijder en scheerder, Korte Zijlstraat 6- Horeman (II), bakkersknecht, Rozenpriƫelstraat 29. Horeman (H), werkman, Lange Annastraat 12g. Horeman (J), broodbakker, Klein Heiligland 85. Horeman (wed. J), winkelierster en koopvrouw, Nieuw Heiligl. 8. Horeman (S), mr. smid, Nieuw Heiligland 5. Horeman (W P), bloemistknecht, Zonnesteeg 6. Horik (J A van), metselaar, Vrouwesteeg 13rood. Hork (J), werkman, Oranjcboomslaan 14.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 112