110 Jantze (J L), bloemistkneeht, Wagenweg 62a. Janus (wed. F), koopvrouw in groenten, Rozenpriëelstraat 13. Janus (II F), Brouwersvaart Gd. f Japikse (M H), brood- en beschuitbakker, Sckachelstraat 11. Jarman (mevr J L), Ripperdastraat '10. Jasperse (C J), wagenmaker, Jan-Steenstraat 26. Javaux (K), klaviger van het gymnasium, Prinsenhof 2. Jenny Werjerman (J W), onderwijzer, Keizerstraat 2. Jeroe (H L), mr. kleermaker, Groote Houtstraat 146. Jochems, geb. Cappelhoff (C M), stadsvroedvrouw, Waaigat 11. Jochems zadelmaker, Waaigat 11. Jochemsz (S), reiziger, Nieuwe Raamstraat 16. Joehemsz (wed.), uitdraagster, Nieuwe Raamstraat 16. Jochemus (B G), Korte Spaarne 17. Jochemus (wed. H F), Korte Spaarne 17. Joekes (C A), candidaat-notaris, Barteljorisstraat 24. f Joekes (G C), notaris, agent der Utr. algem. brandwaarborgm., Barteljorisstraat 24. John (J), werkman, Lange Raamstraat 8. Joles (wed. J S), winkelierster in manufact., Koningstr. 4. Joles (L J), winkelier in manufacturen, Anegang 31rood. Joles (M), Koningstraat 4. f Joles (S J), winkelier in heeren- en kinderkleedingstukken, Groote Houtstraat 59. Jonckbloedt (E J), Nieuwe Groenmarkt 6. f Jonckbloedt (J), leerhandolaar, Gedempte Oude Gracht 94. Jonckbloedt (L), timmerman, Klein Heiligland 25rood. Jong (W P), koopman en winkelier, Oranjestraat 92. Jong (A de), kleermaker, Kleine Houtstraat 58. Jong (A de), Ravensteeg 20. Jong (wed. A de), Rozensteeg 7. Jong (mej. A de), Zuiderstraat 12 o. Jong (A J de), besteller H. IJ. S. M., Rozenstraat 51h. f Jong (A J de), kruidenier, Warmoesstraat 24. Jong (B C de), Florapark 36. Jong (C de), timmerman, Amsterdamstraat IS. •j" Jong (C de), winkelier in manufacturen, Gierstraat 29. f Jong Cz (C de), winkelier in goud- en zilverwerk en hor loges, Lange Veerstraat 12. Jong (mej. C de), Ged. Voldersgracht 21k. Jong (D de), smidsknecht, Zomervaart 3. j- Jong (G de), machinist, Spaarnwouderstraat 8. Jong (H de), Jan-Steenstraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 122