152 Luiten (J), schilder, Bakkerstraat 37. Luiten (J C), Zomervaart 3. Luiting (J), mr. zadelmaker, Spaarnwouderstraat 94. Luiting (P J), schilder, Oranjestraat 36. Lulofs (mevr. wed. A), Ged 'Oude Gracht 32. Lummel (J P R van), makelaar en ondernemer van publieke verkoopingen, Smedestraat 23. Lunenburg (C van), schipper en koopman in brandstoffen en aardappelen, Riviervischmarkt 19. Lunenburg Gz. (G van), schipper en koopman in aardappelen, Spaarnwouderstraat 27. Lunenburg (G van), schipper, Burgwal 75. Lunenburg (G van), ijzerdraaier, Lange Heerenvest 52. Lunenburg (G van), timmerman, Burgwal 52. Lunenburg (wed. G van), Bakenessergracht 32rood. Lunenburg (H van), koopman in aardappelen en brandstoffen, Smedestraat 28. Lunenburg (H van), mutsenmaakster, Ged. YoldersgrachtSlr. Lunenburg (J van), kleermaker, Barteljorisstraat 35. Lunenburg (J van), zandschipper, Yoortingstraat 41. Lunteren (C van), wagenmaker, Oude Weg 31. Lusing (H), tapper, Anthoniestraat 60-. Lusing (1), winkelier, Klein Heiligland 7. Lusing (mej.), Klein Heiligland 7. Luttik (H), broodbakkerskuecht, Botermarkt 1. Luijken (W), zandschipper en winkelier, Teylerstraat 9. Luijken Jr. (P J van), vleeschh. en varkensslachter, Gierstr. 49. Luijken (H P van), vleeschhouwer, Lange Boogaardstraat 18. Luijten (A), Oranjeboomslaan 78. Luijten (D), werkman, De Haasstraat 11. Luijten (J), mr. kleermaker, Korte Jansstraat 6 Luijten (R), ambtenaar II. IJ. S M., Klein Heiligland 55rood. Lijcklama (H), Koolsteeg 4. Lijcklama (J), brievenbesteller, Lange Raamstraat 40. f Lijdsman (A II), koffiehuishouder, Spaarne 80. Lijdsman (J W P), Spaarne 84. •f Lijdsman Az. (P), in kruideniers- en grutterswaren, tabak en sigaren, Spaarne 82. f Lijdsman (P J), handelaar in steenkolen, Spaarne 84rood. Lijn (P van der), bouwkundige, Sopbiastraat 2a. Lijnbach (P), wagenmaker, Rozenpriëelstraat 38rood. f Lijnden (mr. W lt baron van), griffier bij de rechtbank,Kruisw. 6.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 164