154 Maarleveld (J), timmerman, Klaverstraat 8. Maarsen (P), Rozenstraat 51s. Maas (A), Korte Heerenstraat 21. Maas (mej A C), firma Maas van Loon, winkeliersters in modeartikelen, Anegang 36. Maas (A M), Plein llrood. Maas (F T), mr. timmerman, Kruisweg 46. Maas (G), bloemist, Meesterlottelaan 15a. Maas (wed. H), Plein llrood. Maas (Joh), winkelier in tabak en sigaren, Groote Markt 14. Maas (firma wed. J), kantoor voor plaatsverv. en nummerverw., Jansstraat 73. Maas (J C A), coiffeur, Kruisweg 46. Maas (J W), Sehootersingel 71. Maas (P), winkelier, Damsteeg 21. Maas (P A), Plein llrood. Maas (P C), agent der Amsterd. levensverzekeringmaatschappij, Zijlweg 1b. f Maas (W), grof- en hoefsmid, Spaarnwouderstraat 140. Maas (W), werkman, Korte Heerenstraat 16. Maas (A F van), behanger, Oranjeboomslaan 84. Maas (D van), schildersknecht, Begijnesteeg 2. Maas (H van), mattenmaker, Burretstraat 8. Maas (J van), rijtuigmaker, Harmenjansweg 69. f Maas (J J van), koopman, Korte Spaarne 15. Maas (K van), Yalkensteeg 5c. f Maas (K F van), heel- en vroedmeester, Ged. Oude Gracht 99. Maas (W H van), Kleine Houtstraat 23. Maas (W H van), metselaar, Lange Poellaan 20rood. Maas (W H van), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Kennemerplein 14. f Maas (L K Grader van der), koffiehuishouder, Stationsplein 2 en Kruisweg 11. Maaskant (F), koetsier, Doelstraat 33. f Maaswinkel (A van), wagenmaker, Spaarnwouderstraat 89. Maaswinkel (J van), onderwijzer, Kleine Houtweg 3. Maaswinkel (Z van), rijtuig- en wagenmaker, Kruisstraat 40. f Mabé (H), fabrik. van blauwsel en harde zeep, KL Houtstraat 31. Mabé Grevingh, fabrikanten van blauwsel en harde zeep, Helmbrekersteeg 8. f Macaré (jhr. mr. A J Rethaan), offic. van justitie en lid van den gemeenteraad, Kennemerplein 9.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 166