156 Margue (E), onderofficier 4e reg. inf., Maarten-Spiesstraat 7. -j- Maris (C van), winkelier, Tucktkuisstraat 5. Maris (C van), timmerman, Tucktkuisstraat 7rood. Maris (J van), sckoen- en laarzenmaker, Tucktkuisstraat 12. Maris (J van), Gastkuislaan 10. Mark (A van der), smid, Wolstraat 13. Mark (G van der), barbier, aanspreker en lijkbezorger, Nieuwe Raamstraat 14. Mark (J van der), lintwerker, Korte Houtstraat 15. Mark Jr. (J van der), boekdrukker, Voortingstraat 17. Marle (dames van), Ged. Oude Grackt 41 Marseille (J C H), fabrikant van Haarl. olie, KI. Heiligland 44. Martelkoff Sckerpenkuijsen. (Zie Sckerpenkuijsen Martens (D), mr. sokoen- en laarzenmaker, Zijlvest 3. Martens (E J), agent van politie le kl., Luitesteeg 23. Martens (E J), koopman in galanteriën en sckrijfbekoeften, Barrevoetesteeg 7. Martens (H), Oranjestraat 3d. Martens (J), Klerksteeg 14 f Martens Jz. (J), Gierstraat 23. Martens (J II), lirma Bruggemau Martens,stukadoors,Raaks9. Martens (J EL), stukadoor, Oranjestraat 46. Martens (J J), bode van liet Utreektscke begrafenisfonds, Korte Heerenstraat 18. Martens (J M), logementkoudster, Noorder-Sekoolsteeg 8. Martens (J W), ambtenaar kaven- en kaaigeld, Koudenkorn 1. Martens (P), smid, Yoortingstraat 33. Martens (W), smid, Luitesteeg 33. Martens (W), blikslager en winkelier, Gierstraat 42. Martens (W E), winkelier, Nobelstraat 19. Martin (A J), smid, Hagestraat 13 Martin (C A), timmerman, Koksteeg 7. Martin (C A), wijnkooperskueckt, Lange Hofstraat 7. Martin (J A), wagenmaker, Rozenpriëelstraat 26. Martin (J C), bierbrouwerskneckt, Spaarnwouderstraat 11. Martin (J C), werktuigkundige en winkelier in naaimackines, Koningstraat 43. Martin (J G), kamerkekanger en concierge van den Doelen, Gastkuisstraat 32rood. Martin Jr. (J G), gymnastiekonderwijzer, Gastkuisstraat 32rood. Martin (J H), kantoorbediende, Ged. Voldersgrackt 8. f Martin (P), kantoorbediende, Kampersingel 16.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 168