174 Nieuwezec mej.), Nieuwe Gracht 2r. Nieuwjaar (M)j loodgieter, Nieuwe Raamstraat 13. Nieuwpoort (J), werkman, Zoetestraat 18. Nieuwstad (P), kistenmaker, Rozenpriëelstraat 41rood. Nieuwveen (G), llipperdasteeg 6f. f Niggebrugge (H), koopman, Scbacbelstraat 14. Nimwegen (D van), werkman, Lange Boogaardstraat 5. Nimwegen (J van), werkman, Nauwe Appelaarsteeg 22. Nimwegen (J J van) machinedrijver, Kerkhofstraat 5rood. Nimwegen (wed. van), Begijnhof 19. Nipper (J koopman, Anthoniestraat 55. Niterink (B), onderwijzer, Ged. Oude Gracht 119. Nix (A C), Heerensingel lrood. Nix (wed. F E), dameskleedermaakster, Ged. Voldersgracht 9. Nix (L F), gep. majoor der inf. O.-I. leger, KL Houstraat 46. j- Nix (N J W), stukadoor, Kleine Houtstraat 123 Nix (P), broodslijter, Molensteeg 21. Nobbe (J), handelsreiziger, Koningstraat 58. Nobel (D de), tuinman, Veldlaan 19rood. Nobel (J de), werkman, Camphuijsstraat 15. Nobel (J de), steenhouwer, Burgwal 20. Nobel (J A de), steenhouwer, Burgwal 20. f Nobel (P de), lirma P de Nobel Coblikslagers, Lange Veerstraat 26. Nobel (wed. P de), Burgwal 20. Nobel (P H de), Gedempte Kraaienhorstergraeht 27rood. Nobel (ff GL de), firma Otto Ca, boekdr., Raaks 34rood. Nobels (C M), boekhouder, advertentie-bureau, "W olstraat 7rood. f Nobels (J P), boekdrukker, advertentie-bureau voor binnen- en buitenlandsche dag- en weekbladen, firma M. Uitenbosch Co., uitgevers van //De Spaarne-Bode" en van het //Adres boek van Haarlem", Spaarnwouderstraat 36. Nobels Jr. (J P), incasseerder der Singer Naaimachinemaat schappij, Gedempte Kraaienhorstergracht 70. Nobels (K H), smid, Amsterdamstraat 14. Nobels (L F), letterzetter, advertentie-bureau, Nieuwe Kruisstraat 4rood. Nobels (L P), letterzetter, Nieuwe Kruisstraat 20rood, Noble (A le), kleermaker, Rozenpriëelstraat 49. Noble (H le), kleermaker, Lange Heerenvest 104. Noë (P), timmerman, Frankestraat 35. f Noë Lz (A), firma C Dyserinck Zoon., kooplieden, Korte Veerstraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 186