195 Itenes (E), onderopzichter gem. rein., Harmenjansweg 83. Renier (mevr wed.), Groote Houtstraat 156. ltenout (H), koopman in groenten, Nieuwe Spaarnwouderstr. 11. Renout (J), timmerman, Kerkkofstraat 4j. Renout (firma W), brood- en koekbakker, Spaarnwouderstr. 102. Rensenbrink (mej. H M), Plein 4. Rensenbrink (mej. J M), Plein 4. Renses (W), Erankestraat 49 Répélius (mevr. J), Erederikspark 12. Retel (H), tuinderskneclrt, Zuider-Buitenspaarne 24g. Retbaan Macaré. (Zie Macaré.) Reudler (E W), teekenaar, Lange Heerenstraat 50rood. Reuling (P), Korte Hcerenstraat 3. Reumann (G), smid, Wouwermanstraat 24. Reurliof (J G), smid, Harmenjansweg 77. Reus (B de), Jan-Steenstraat 33. Reus (J M de), Tuinstraat 7. Reuvekamp (W K), Kinderhuissingel 16d. Reijen (J van), custos van het museum van kunstnijverheid, Bakenessergraeht 32rood. Reijers (mej.), firma Buddingh Reijers, in dameshandw., modeartikelen enz., Zijlstraat 97- Reijnders Jbz. (wed. A), metselaar en aannemer, firma Smits Reijnders, steenkoopers, Ged. Oude Gracht 24. Reijnders (A J H), Gedempte Oude Gracht 24. Reijnders (G), metselaar, Korte Lakenstraat 20. Reijnders (J), sigarenfabrikant, Kleine Houtstraat 69. Reijnders (mej.), naaister, Lange Margarethastraat 26. Reijnée (C E), werkman, Yoortingstraat 35rood. Reijnée(J), bestell. van goederen op Amsterd., Linschotenstr. 12. Reijners (mevr wed.), Kenaupark 12. Reijnhardt (P W), reparateur van porselein, Smedestraat 20. t Reijnst (M E), Florapark 29. Reijs (H), bloemistkneoht, Gedempte Oude Gracht 25b. t Reijsen (A E van), boekhouder, Houtmarkt 9. t Reijsen (J C van), timmerm. en aannemer, Spaarnwouderstr. 112. Reijsen (J J van), huisschilder, Gierstraat 9. Reijsen (J J van), firma J. v. Reijsen Zoon, winkeliers in manufacturen, Gierstraat 9. T Reijsen (L E P van), winkelier, Jansweg 16. Reijsen (W van), commies bij de H. IJ. S. M, Anegang 4S. Rezelman (R), candidaat-notaris, Gierstraat 31. 13*

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 207