197 Rinses (D), winkelier, Spaarnwouderstraat 25. Riphagen (J), opzichter H. IJ. S, M., Harmenjansweg 37. f Ritsema (Anne R), beheerend vennoot der Holl. crediet- en dépositobank, Mees Ritsema, Kruisstraat 42. f Ritsema (C), boek- en steendrukker, firma Met Meijlink, Lange Begijnestraat 20. Ritsema (G J), firma Ritsema Co, handelaars in koffie en thee, Zijlstraat 47. -j- Ritsema (I C), firma Ritsema Co, handelaars in koffie en thee, Zijlstraat 47. Ritsema (dames), Schachelstraat 21rood. Ritsky (J T), koopman, Hagestraat 20b. Ritte (L J), architect, Ged. Kraaienhorstergracht 31. Robert (W G P L), muziekonderwijzer, Kruisweg 15. Robin (A J), gymnastiekonderwijzer, Kerkstraat 7. Robin (J M), metselaar, Korte Wolstraat 5. Robin (M), Kerkstraat 7. Robin (S P), sigarenmaker en winkelier, Lange Begijnestr. 28. Robin (W D), bloemistknecht, Tuinlaantje 12. Robijns (P H E), beeldhouwer, Groot Heiligland 75. Rochell, geb. Yermaat (W P J), Kenaupark 7. Rödelsturtz (C A L), arts, Smedestraat 21. Rodenrijs (C van), melkverkooper, Brouwersvaart 118. Röder (J), koopman, Groenendaalsteeg 19rood. Roebers (E), koopman in oud ijzer enz. Witte Heerenst. 9. Roebers (J), koopman, Wijde Appelaarsteog 15. Roeck (mej. M J J de), Sophiastraat 18rood. Roekens (J H), bierbrouwersknecht, Scheepmakersdijk 6. Roekers (J C), timmerman, Oostvest 32. Roekers (P), werkman. Wester Boogaardstraat 5. Roeland (D), gep. korp. der huzaren, Rustenburgersloot 17. Roeland (J), zoutziedersknecht, Ged. Kraaienhorstergracht 11. Roeland (L J), porder, Beeksteeg 2rood. Roeland (P), timmerman, Lange Margarethastraat 40a. Roeland (wed.), Minnebroedersteeg 10. Roelofs (G), pakhuisknecht, Harmenjansweg 61. Roelofs (H), bakkersknecht, Linschotenstraat 9. Roelofs (J A), werkman, Korte Dijk 3. Roelofs (P), werkman, Meuw Landje 10. t Roelofs (P A), winkelier in tabak, sigaren, koffie en thee, Koningstraat 12. Roelofsen (mej. E), winkelierster, Jacobijnestraat 16.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 209