232 f Stuffers CJz. (J C), Spaarne 1. Stuffers DBz. (J C), Schachelstraat 7. Stuffers (wed.), Groote Houtstraat 144n. Stumphius, geb. Voigt (mevr. wed.), Nieuwe Gracht 66. Stuurman (H) kleermaker, Groot Heiligland 55. Stuurman (H), werkman, Groot Heiligland 55. Stuurman (J), schilder, Kerkhofstraat 11. Stuurman (J), werkman, Tuinlaantje 6. Stuijvenbërg (E D van), winkelier in kruideniers- en grutters waren, Heerensingel 9. Stuijvenberg (M E van), naaister, Bakenessergracht 57. Stijlen (A van der), Yogelkoopsteeg 8. Stijlen (F van der), Gasthuissingel 30rood. Stijlen (J van der), metselaar, Houtmarkt 59. Stijlen (J H van der), sigarenmaker, Gasthuisstraat llrood. Stijlen (P van der), winkelier in manufacturen, Gedempte Raamgracht 46. f Stijlen (P van der), Nieuwe Gracht 54. Stijman (P), werkman, Korte Hofstraat 15. f Styrum (jhr. mr. F W van), advocaat en procureur, Ripper- dastraat 11. Styrum (douairière F W baron van), Nieuwe Gracht 9. f Suermondt (C T), Kennemerplein 5. Suiskens (E), Gasthuisvest 15. Suman (L), schippersknecht, Burgwal 55g. Sunnotel (wed. J P), strijkster, Nieuwe Groenmarkt 23. Surendonk (G), aannemer en timmerman, Ged. Raamgracht 73. Surendonk (H), expediteur op Amsterdam, Kl. Heiligland 30. Surendonk (J), expediteur op Amsterdam, Fraukestraat 7. Surendonk (wed.), Fraukestraat 7- Sutherland (mevr. wed. D C W), Maarten-Spiesstraat 26. Sutorius (wed. J G W), Groote Markt 23. Swaab, geb Hertz (wed.), Zuider-Buitenspaarne 96. Swaalf (C J), goudsmid, Doelstraat 37. Swaanswijk (A), koopman, Lange Vlamingstraat 7. Swaanswijk (A), porder, Raaks 7d. Swaanswijk (C), horlogemaker, Jansstraat 18. Swaanswijk (C), Kerkstraat 20. Swaanswijk (E), wever, Papentorenvest 26rood. Swaanswijk (E), Gedempte Kraaienhorstergracht 34g. Swaanswijk (E), werkman, Ged. Kraaienhorstergracht 29. Swaanswijk (H), onderwijzer, Kerkstraat 20.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 244