V. 242 Ulilenbeck (mevr. wed. P E), Schootersingel 97. Ulilenbroek (mej. A), Jansweg 39b. Ulilenbroek, geb. de Roux (wed J M B), Frankestraat 22. Uilenburg (D), werkman, Kerkkofstraat lc. Uilenburg (G), Scbooterweg 1. Uilenburg (H), boekdrukker, Glasblazerstraat 21. Uilenburg (H), timmerman, Oranjestraat 17. f Uilenburg (J), winkelier, Breesteeg 14. Uilenburg (P), boekdrukker, Ged. Raamgracht 65. Uitenbosch (A), kantoorbediende, Baan 21. Uitenboseh (M), firma M. Uitenbosch Co., uitgevers van het vliegend blad »de Spaarnebode" en van het adresboek van Haarlem. Annoneenbureau voor dagbladen, Kleine Houtstraat 90. Uiteudaal (J), smid, Dubbele Buurt 22. Uitendaal (J), mr. smid, Dubbele Buurt 8. Uitendaal (L), metselaar, Harmenjansweg 57e. Uitendaal (P), aardwerker, Korte Poellaan 29d. Uittenbosch (M), aanspreker en agent eener wasseherij van wollen dekens, Groot Heiligland 28. Uittenbosch (W H), winkelier in drogerijen, verfwaren, specerijen en toiletartikelen, Spaarnwouderstraat 37. f Uljée (M T), Zuider-Buitenspaarne 52. Ulrich (G), chemicus, Nieuwe Gracht 28. Ulsamer (P H), Magdalenastraat 1. Um (G van), timmerman, Amsterdamstraat, zijstraat B 6. Umans (A), kleerblneker, Kousebandslaan 4d. Umans (A D), kleerbleeker, Ged. Kraaienhorstergracht 5a rood. Umans (wed. J), Burgwal 38rood. Umans (wed. J G), Gedempte Raamgracht 19c. Umans (W), uitdrager, Spaarnwouderstraat 56 Unen (E van), kruidenier, Yan Marumstraat 18. Uurbanus (H), corsettemnakcr, Jacobijnestraat 36. Uvenhoven (J), oppasser, Rozenstraat 9. f Vaal (G B de), tapper, koopman en kolenfactor, Nieuwe Gracht 8. Vaart (A van der), vader R. C. weeshuis, Hagestraat 10. f Vaart (A E H van der), mr. smid en winkelier in ijzerwaren, Groote Houtstraat 71.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 254