247 f Velden (A van der), mi. zadelmaker, Oude Groenmarkt 8. Velden (J van der), metselaar, Tulpenstraat 52. Veldheer (wed. J), Klein Heiligland 79. Veldheer (wed. J), winkelierster in witte goederen en mode artikelen, Groote Houtstraat 6. f Veldheer (J W), huis- en decoratieschilder, Gedempte Oude Gracht 41. Veldheer (mej.), Zuiderstraat 12d. Veldhoven (J W), Rozenstraat 57. Veldhoven (J E van), werkman, Camphuijsstraat 17. f Veldhuizen (H J), koopman en winkelier, Turfmarkt 34. Veldhuijsen (A J), letterzetter, Kerkstraat 3. f Veldhuijsen (A L van), winkelier in schoenen en laarzen, karpetten, touw-, hout- en horstelwerk, Gierstraat 73. Veldhuijsen Jr (A L van), mr. huis- en kachelsmid, Gierstraat 74. f Veldhuijsen (J H van), bierhandelaar en lijkbezorger, Waaigat 1. Veldhuijsen (L van), winkelier en aanspreker, Ged. Kraaien horstergracht 8. Veldkamp (S), steendrukker, Burgwal 101. Veldmeijer (J), beambte H. IJ. S M., Oude Weg 47. Veldt (A van der), Leidsohe Vaart 44e. Veldt (wed. A van der), Groote Houtstraat 160. Veldt (wed. A J van der), winkelierster, K. Begijnestr. 30. Veldt (G van der), Zuider-Sehoolsteeg 11. Veldt (G van der), Gasthuislaan 26. Veldt (J van der), aardwerker, Kousebandslaan 4f. Veldt (N van der), melkverkooper, Lange Lakenstraat 22. Veldt (wed. van der), Gasthuislaan 8. Veldwijk (C). metselaar, Amsterdamstraat, zijstraat B 18. Vellekamp (H E), bloemistknecht, Bakenessergracht 100. Velleman (A L), koopman in lompen en metalen, Lange Raamstraat 30. Velleman (L A), koopman, Lange Raamstraat 28. Veis (wed. P van), Oost vest 42 a. Velsen (A H P van), firma gebr. van Velsen, bloemisten en groothandelaars, Wagenweg 5. Velsen, geb. Rijbroek (E M van), verloskundige, Kerksplein 10. Velsen (E van), Delftstraat 25rood. t Velsen Pz. (E van), firma P. van Velsen Zn., bloemisten, Zijlweg 37. Velsen (wed. E van), Lange Poellaan 37a. Velsen (H van), werkman, Oostvest 26.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 259