249 Velthuijsen (wed. S van), Yan Marumstraat 40rood. Yeltkamp (L), brievenbesteller, Lange Margarethastraat 26. Yelzen (A van), winkelier, Molensteeg 5. Velzen (P van), Koudenborn 14. Velzen (J P van), winkelier in tabak en sigaren, bode van een begrafenisfonds en lijkbezorger, Koudenhorn 14. Ven (J P van de), telegrafist, Zijlsingel 8. Yen (J G van de), boekhouder, Ged Kraaienhorstergr. 51rood. Ven (W P van de), onderwijzeres, Ged. Kraaienhorstergr. Slrood. f Ven (dr. E van der), conservator van Teylers stichting, Spaarnel4. Vendel (A W), schilder, Amsterdamstraat 17. Vendel (E), winkelier in kruidenierswaren, Erans-Halsstraat 2. Vendel (W E), schilder eu winkelier, Amsterdamstraat 17. Venema (H), dienstman, Bolwerkslaan 15. Venings (wed. C), Nobelstraat 11. Verbaan (J), mr. timmerman, Korte Heerenstraat 23. Verbaarschot (mej. T), Scheepmakersdijk 15. Verbeek (A), winkelierster, Kleine Houtweg 10. Verbeek (A P), winkelier, De Witstraat 7. Verbeek (G A), winkelier, Koksteeg 12. Verbeek (J A), turfdrager, Lange Raamstraat 16. Verbeek (J A), Baljuwslaan 5b. Verbeek (J H), zadelmaker, Zoetestraat lrood. Verbeek (M), De Witstraat 16. Verbeek (W), Kampervest 43c. Verbeek (gez.), wollennaaisters, Lange Margarethastraat 22. Verberne (P B), mr. timmerman, Witte Heerensteeg 13. Verboog (M G), besteller van goederen, Molensteeg 6. Verboog (W G), smid, Lange Lakenstraat 20. Verbrugge (mej.), Kampersingel 46rood. Verburg (dames), Ripperdapark 7- Verdel (J), koopman in aardappelen, Lange Heerenstraat 11. f Verdel (M), koopman in aardappelen, Zijlstraat 90. t Verdel (N M), melkverkooper, Spekstraat 6. Verdel (R), melkverkooper, Lange Veerstraat 28. Verdonk (J), bloemistknecht, Rozensteeg 13. Verdonk (J), bloemistknecht, Rozenstraat 55. Verduld (J), fabrieksarbeider, Lange Annastraat 46rood. Vereisen (F W A), metselaar, Gierstraat 79. Vergers (wed. A), Witte Heerensteeg 29. Vergers (A Houting), boekhouder, Raamvest 21. Vergers (H), koopman, Morinnesteeg 6.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 261