254 Veth (J), koetsier, Spaarnwouderstraat 10. Veur (D C D), smid, Spoorstraat 2rood. Viege Jr. (A), timmerman, Korte Jansstraat 3rood. Viege (wed. G), strijkster, Baljuwslaan 24. Vienings (J), sigarenmaker, Groote Houtstraat 144b,. Vieselman (J J), tapper en bloemistkneclit, Groenendaalsteeg 12. f Vigelius (C C), officier van gezondheid, Gasthuissingel 10. Ville (J), koffiehuishouder, Warmoesstraat 21. Vinekers (T Ilpsema), Raamvest 13b. -|- Vink (J), oud-ingenieur-directeur Haarl. gasfabr., Zijlvest 27. Vink Jr. (J), kassier gasfabriek, Zijlvest 27. Vink (P), le luit.-kwartiermeester, Oude Groenmarkt 6. Vink (wed. P), Brouwersvaart 144rood. f Vink (H de), ambtenaar ter prov. griffie, Gr. Houtstraat 17- Vink (J de), turfdrager, Raamsteeg 9. Vink (M de), onderoff. der inf., Papentorenvest 7. Vink (W de), werkman, Raamsteeg 13. Vinke (H B), kunstschilder, Zijlstraat 26rood. Vinne (mej. G L M van der), Ged Oude Gracht 37. Vinne (mej. J E van der), GastbuissiDgel 24. Vinne, geb. Macdonald (mevr. wed L van der), Gasthuissingel 24. Vinne van Lee (van der). (Zie van Lee.) Vinnis (Goteling). (Zie Goteling.) Vis Azn. (J), Groote Houtstraat 11. Vis (K), pakhuisknecht, Jansstraat 64. Visch (mej.), Gasthuisvest 21. Visscher Hz. (J), timmerman, Barteljorisstraat 21. Visscher (J M Wolffenbuttel, geb.), inbrengster in de stadsbank van leening, Brankestraat 26. Visser (A), barbier en winkel, in tabak en sigaren, Rozenlaantje 10. Visser (A), brievenbesteller, Ripperdastraat 15c. f Visser (A), aannemer van publieke werken, Ripperdapark 26. Visser (A J), winkelier, Korte Begijnestraat 9. Visser (C), schipper, Lange Heerenvest 132 Visser (C M), kapitein der infanterie, Zijlweg 3b. Visser (E J), korenmolenaar, Parklaan 74. Visser (G N), zadelmaker en behanger, Rozenlaantje 10. Visser (II), reiziger, Groote Houtstraat 80. Visser (H), houtzager Amsterdamsche Vaart 10. Visser (II), wever, Oostvest 28rood. Visser (wed. H) Omvalspoort 1. Visser (J), agent van politie, Tulpenstraat llrood.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 266