256 "Vliet (H van), Lange Annastraat 10. "Vliet (J van), metselaar, Leidsche Vaart, straat B 43a. Vliet (J van), Spaarnwouderstraat 77rood. Vliet (J van), brievenbesteller, Voortingstraat Ia. Vliet (K van), werkman, Korte Dijk 1. Vliet (K van), mr. smid en instrumentmaker, Gierstraat 77. Vliet (Q, van), Korte Dijk 13. Vliet (T van), ketelsmid Teylerstraat 14. f Vliet (dr. J van der), leeraar, Kleine Houtweg 49. Vliet (P van der), koopman, Leidsche Vaart, straat C 41. Vlinkerenvleugel (J), brievenbesteller, Linscbotenstraat 21. Vlinkerenvleugel (wed. J), Zomervaart 10b. f Vloten (A van), Kenaupark 8. Vloten (H K van), fabrikant, Anegang 31. Vloten (mevr. wed. dr. J van), Florapark 46. f Vloten (W A van), Hooimarkt 8. Vlug (G), timmerman, Gedempte Raamgracht 5rood. Viugt (B van der), landbouwer, Schalkwijkerstraat 11a. f Vlugt (J van der), makelaar in vaste goederen, commissionnair in effecten, Spaarne 56. Vlugt (L van der), kruidenier, Nobelstraat 29. Vlugt (W van der), landbouwer, Schalkwijkerstraat 11a. Vlugt, geb. Karseboom (mevr. wed. van der), Gr. Houtstr. 113, Vlijmen (A van), wagenmaker, Heerenlaan 6. f Voet (E), firma W. Voet Zonen, goud- en zilversmeden, Anegang 15. f V oet (J), horlogemaker en winkelier in gouden en zilveren werken, Groote Houtstraat 165. f Voet (P), firma W. Voet Zonen, goud- en zilversmeden, Klein Heiligland 32. f Voet (W), Warmoesstraat 18. Voet (W), kruideniersknecht, Linscbotenstraat 28. Voet (W), koffiehuishouder, Turfmarkt 2. f Voet (W H), sigarenhandelaar, Kruisstraat 39. Voctberg (j), Breesteeg 34. Voetelink (D), boekbinder, Koralensteeg 6rood. A oetelink (C H), agent van politie, Oranjeboomslaan 30. Voetelink (H), kastelein van den schouwburg, Jansweg 47. Vogel (HÏM A), werkt, ingenieur H. IJ. S. M., Verwulft 5. "Vogel (P), winkelhouder, Spaarnwouderstraat 59. f V ogel (W), Bakenessergracht 13. Vogel (J de), winkelier, Oranjestraat 78.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 268