14 Bel (W van den), Begijnhof 33. Bell (wed. G de), Gea Oude Gracht 20. -j- Bell (G P de), gymnastiekonder wijzer, Verwulft 1. Bell (J H W de), klerk bij de H. IJ. S. M., Groote Houtstraat 81. Belt (A van den), schipper, Lange Boogaardstraat 24. Belterman (J G), timmerman, Leidsche Vaart 28k. Bemmel (mej. A M van), Nieuwe Groenmarkt 22. Bemmel (mevr. wed. S A van), Donkere Spaarne 54. Bemmel (mevr. wed. W M van), Nieuwe Groenmarkt 22. Bemmelen (D J van), manufaeturier, Groote Houtstraat 85. f Bemmelen (J C van), steenkolenhandelaar, directeur der Holl. en tweede Holl. levensverzekeringmaatseh., Damstraat 19. Bender (A), kantoorbediende, Kleine Houtstraat 103rood. Bennink (N J), koffiehuishouder, Gasthuisstraat 42 -j- Benraadt (F H), vleeschhouwer, Spaarnwouderstraat 69. Benraadt (H), spekslager, Hoogstraat 4. Benraadt (J A), broodbakker, Jansweg 18. f Benraadt (M F), broodbakker, Koudenhorn 4. Bent (B van den), touwslager, Sophiastraat 1. Bent (wed. M van den), Groote Houtstraat 144n. Bent (W van den), schilder, Leidsche vaart 28o. f Bentinck ffl C baron), Kenaupark 24. Berendreoht (J), Hagestraat 25. Berendrecht (W), bleekersknecht, Rozenstraat 51m. Beresteijn (jhr. P A van), Kenaupark 33. Berg (G), koetsier, Jansweg 33. Berg (H N), bierbrouwer, Houtmarkt 57. Berg (wed.). Wijde Appelaarsteeg lid. f Berg (A A van den), paardenhandelaar, Groote Houtstraat 177a. Berg (A L van den), boekhouder, Smedestraat 15rood. Berg (B van den), oppasser, Lange Wijngaardstraat 9. Berg (C van den), werkman, Scheepmakersdijk 27. Berg (C J van den), melkboer, Wijde Geldeloozepad 53. Berg (E van den), bloemistknecht, Patientiestraat 5. Berg Jrz. (G van den), boekhouder, agent der maatschappij van levensverzekering /'Dordrecht" en der Maagdenburger brand verzekeringsmaatschappij, Korte Spaarne 1. j- Berg (G van den), boekhandelaar, Groote Houtstraat 45. Berg (G van den), koetsier, Ged. Raamgracht 64rood. Berg (mei. G van den), Witte Heerensteeg 24. Berg (wed. G van den), Rozenlaantje 3. Berg (G J van den), conducteur, Wouwermanstraat 14.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 26