w. 261 Vries (dames de), Maarten-Spiesstraat 25. Vries (A van der Laan de), bierbrouwerskn., Voortingstr. 12. Vries (wed. II van der Laan de), Asterstraat 4. Vries (J Roozeboom de), Wolstraat 6. Vries Jr. (J Roozeboom de), winkelier, Wolstraat 4. Vries (N Roozeboom de), aardwerker, Lange Annastraat 12n. Vrindt (G C), Prinsenbolwerk 5. Vring (A), koopman en winkelier, Spaarnwouderstraat 45. Vring (A), metselaar, Magdalenastraat 12. Vring (J), mr. bakker Haail. meel- en broodfabriek, Korte Spaarne 9. Vring (K), Damsteeg 19a. Vrolijk (F J Verbeek), tapper, Noorder-Sckoolsteeg 6. Vrolijk (T), landbouwer, Zomervaart Ia. Vroom (G), wever, Molensteeg llrood. Vroom (J P), werkman, Nieuwe Spaarnwouderstraat 1. f Vrouwcs (C J), koffiekuiskouder, Bakenessergrackt 1. Vrugt (C), werkman, Omvalspoort 1. Vrugt (C H), kleermaker. Klein Heiligland 58rood. Vrugt (D H), winkelier, Rozenpriƫelstraat 32. Vrugt (wed. H), Lange Margaretkastraat 14. Vrugt (I), kalkkneckt, Korte Lakenstraat 6. V rij bloed (C A), koffiekuiskouder, Ged. Kraaienkorstergrackt 84. Vrijenkoek (wed.), Nieuwe Kruisstraat 7. Vrijling (J L), Raamvest 49. Vueren (J van), werkman, Kleine Houtstraat 118. Vugt (wed. J van), Koolsteeg 26. Vurens (J), sigarenmaker, Korte Wijngaardstraat 8. Vuur (J), wafelbakker, Hagestraat 35. Vuuren (A van), aannemer, Jansstraat 3. Vuijk (K), Spaarne 36rood. Vuijk (M C), Spaarne 36rood. Vuijk (P), schipper, Korte Spaarne 13. Vuijk (W R), Spaarne 36rood. Waag (D A van der), Bakkerstraat 8. Waage (J), onderwijzer, Frankestraat lOrood. Waal (D de), timmerman, Heerenlaan 26. f Waal (P de), fabrikant van suikerwerken enz., KI. Houtstr. 112.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 273