Biggelaar (L van den), timmerman, Korte Poellaan 12b. Bilderbeek (mej. A M van), Botermarkt 9f. Bilderbeek Jr. (B van), sigarenmaker, Stationsplein 8. Bilderbeek (C E v.), beambte H. IJ. S. M., Nieuwe Kruisstraat 9. Bilderbeek (G van), sigarenmaker, Prankestraat 49rood. Bilderbeek (H van), kleermaker en aanspreker, Prankestr. 19. Bilderbeek (H van), hoeden- en pettenmaker, Prankestraat 31, Bilderbeek (H C van), kruideniersbediende, Magdalenasteeg 15. Bilderbeek (H C van), kleermaker, Nieuwe Kruisstraat 12. Bilderbeek (H H v.), kleermaker en aanspreker, bode der hulp bank, Gasthuisstraat 42rood. Bilderbeek Jr. (HI v.), ledikant- en kamerbeh., L. Lakenstr. 9. Bilderbeek (J van), voerman, Lange Hofstraat 13 Bilderbeek (J), zadelmaker, Patientiestraat 3. Bilderbeek (J W van), ambten, ter gem. secretarie, N. Kruisstr. 9. Bilderbeek (N van), voermanskneoht, Burgwal 28. Bilderbeek (N van), koetsier, Klein Heiligland 87. Bilt (W P van der), smidsknecht, Krom 27d. f Binger (Charles), photograaf, firma Emrik en Binger, steen drukkers, Gedempte Oude Gracht 47. Binkhorst (A G), Zijlstraat 43. Bitter (H), hulponderwijzer, Brouwersvaart 114. Bitter (J H), postbode op Heemstede, Luitesteeg 21. Blaauw (A), Heerensingel 89. Blaauw (L), tuinbaas. Spijkermanslaan 1. Blaauw (C de), in tabak en assurantiën, Zijlweg Zijstraat 1. Blaauw (J de), Bakkerstraat 38. Blaauw Sonuevelt v. d. Bergli (J M C van), Gierstraat 42rood. f Blad (L), timmerman en aannemer, Nieuwe Kerksplein 24 Blad (P), timmerman, Gedempte Raamgracht 71. Blad (W), timmerman, Gedempte Raamgracht 29. Blank (mej M), Groote Houtstraat 181. Blanken (M), Florapark 6. Blankensteijn (C van), bediende, Popelingstraat 3. Blankensteijn (W A van), bode en aanspreker, Popelingstr. lb. Blankestein (J), agent van politie 3e klasse, llozemarijnsteeg 14. Blankwater (D), brugwachter, De Haasstraat 3. Blankwater Jr. (D), werkman, Leidsche Yaart 28p. Blankwater (E), koopman, Kinderliuisstraat 5. Blankwater (J J), nachtwaker, Hondensteeg 9. Blankwater (S), kleermaker, Witte Heerensteeg 18. Blankwater (T), visscher, Hondensteeg 15e rood.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 32