26 Boerrigter (wed.), Zuiderstraat 8. Boers (S J), prevoostgeweldiger, Nieuwe Kruisstraat 4. Boersma (fi), werkman, Lange Heerenstraat 31. Boersma (M), bakker, De Witstraat 21. Boerum (E van), agent van politie, Klaverstraat 3. Boesmans (J J), aanspreker, Nieuwe Groenmarkt 11. Boet (mevr. wed. N), Kleine Houtweg 1. Boetje (wed.), Damstraat 8. Bogaard (wed.), strijkster, Rozenpriëelstraat 37rood. Bogaard (J van den), Antboniestraat 47. Bogaard (P van den), metselaar, Lange Annastraat 44. Bogaardt (A van den), timmerman, Drossestraat 2. Bogaardt (wed. J A van den), modenaaister, Bolwerkslaan 27. Bogaardt (J M van den), Luitensteeg 15. Bogaardt (J W van den), letterzetter, Sophiastraat 7- Bogaardt (W van den), bode v. b. Noordlioll. begrafenisfonds, Lange Lakenstraat' 11. Bogaardt (wed. W van den), Luitensteeg 15. Bogaardt (W P van den), smid, Gedempte Yoldersgracbt 17. Bogaerde (C van den), winkelier, Rozenpriëelstraat 8. Bogaerde (C van den), wever, Raam steeg 19c. Boget (T), werkman, Scheepmakersdijk 29. Bohl (G C), Ripperdapark 23. f Bohn (E), tirma de Erven E. Bobn, uitg. en boekdrPlein 13. f Bohnensieg (G C W), garniz.-apoth. Ie klWilhelminastraat 29 Bok (wedRozenstraat 51s. Boken Kroger (wed. H), Klein Heiligland 64f. Bol (E H A), commissionnair, Schootersingel 85. Bolderdijk (M), hovenier en bloemkweeker, Kinderhuissingel 8. Bolderdijk (M. J E), bloemist, Kruisweg 62. Bolland (P G G), meubelmaker, Lange Lakenstraat 31. Bollema (A), Burgwal 38 Boller (H), Lange Lakenstraat 2. Boller (J C), vleeschhouwer, Lange Raamstraat 10. f Boller (Ph), spekslager, Groote Markt 6. Boller (P W), slager, Lange Raamstraat 39. Bolleurs (wed. A), Lange Annastraat 6. Bolleurs (F T), rijtuigmaker, Lange Heerenstraat 34rood. Bolleurs (G A), werkman, Korte Poellaan 18. Bolleurs (H G), wagenmaker, Nieuwe Kruisstraat 11. Bolleurs (J H), wagenmaker, Lange Margarethastraat 28. Bolleurs (P), zadelmaker, Raaks 15.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 38