38 f Bronkhorst Jr. (A J), beddenfabrikant, Groote Houtstraat 54. Bronkhorst (C), Kampersteeg 16b. Bronkhorst (wed. C), Papentorenvest 14. Bronkhorst (H J), smid, Peuzelaarsteeg 4. Bronkhorst (wed. H J), smid, firma wed. H» Bronkhorst en zoon, Peuzelaarsteeg 4. Bronkhorst (J), metselaar, Omvalspoort 9. Bronkhorst (J W), boekbinder, Gortesteeg 7. f Bronkhorst (W), manufacturier, Groote Houtstraat 63. Bronsdijk (H), agent der brandverzekeringsmaatschappij De Jongh Co. te Amsterdam, Zuider-Buitenspaarne 48. Bronsgeest (P), wever, Kromme Elleboogsteeg lrood. Broos (A E), Kleine Houtstraat 103rood. Brosi (P J), boekhouder, Ged. Kraaienhorstergraeht 56. Brouwer (A P), kleermaker, Ged. Raamgracht 59. Brouwer (H W), timmerman, Rozenpriëelstraat 49rood. Brouwer (J H de), majoor v. d. geneesk. dienst, Gierstr. 43. Brouwers (J H), gep. majoor, Kleine Houtstraat 109. Brug (A van den), winkelierster, Koksteeg 9. Brugge (G van), aardwerker, Papentorenvest 40. Brugge (J van), landbouwer, Zomervaart 24. Brugge (J van), landbouwer, Zomervaart 3b. Brugge (wed. P van), Zomervaart 24. Brugge (J van der), steenslijper, Ged. Raamgracht 36. Bruggeman (B D), Oranjestraat 15. Bruggemann (J G), firma Bruggemann en Martens, stukadoors, Raaks 11. Bruggen (G van), landbouwer, Zomervaart 5. Bruggen (J van), werkman, Oranjeboomslaan 23a. Bruggen (J van), landbouwer, Rozenlaantje 1. Bruggencate (G ten), onderwijzer, Nieuwe Gracht 38. Bruggetijs (H), ketelmaker, Heerensingel 92. Brugman (mej. E L H), Koudenhorn 64j. Bruigom (C), boekbinder, Oranjestraat 44. Bruigom (wed. G), baker, Nieuwe Spaarnwouderstraat 16. Bruigom (J), Leidsche Vaart 28e. Bruims (N), Leidsche Vaart 44c. Bruin (C), schilder, Heerensingel 39. Bruin (J), letterzetter, Voortingstraat 26. Bruin Rz. (J), winkelier, Nieuwe Kerksplein 20. Bruin (mevr. wed.), Jansstraat 33. Bruin (C de), schilder, De Haasstraat 8.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 50