44 Bijster (C), metselaar, Sopkiastraat 13b. Bijster (G), wever, Krom 27h. Bijster (G), werkman, Lange Vlamingstraat 6. Bijster (H), stoker der Haarl. katoenmaatsch., Hagestraat 37b. Bijster (H), timmerman, Luitensteeg 35. Bijster (J), opperman, Lange Raamstraat 23a. Bijster (J), werkman, Voortingstraat 27. Bijster (J), werkman, Wijde Appelaarsteeg 4. Bijster (P), werkman, Raamstraat 19b. Bijster (wed.), Voortingstraat 29. Bijster (wed), Lange Lakenstraat 23. Bijvoet (C), sigarenmaker, Zoetestraat 18. Bijvoet (G), bediende, Anegang 21. f Bijvoet (G J van Dieren), lid van den raad, firma L. Reekers en Co., rozijn-azijnmakers, Nieuwe Gracht 22. Bijvoet (G J A van Dieren), Nieuwe Gracht 24. Bijvoet (N), sigarenmaker, Anthoniestraat 61. Bijvoet (wed.), Amsterdamseke Vaart 10. Caalen (H G), firma Caalen, Bremer en Costoomhoutzagers en fabrikanten van tras, Priesche Varkenmarkt 6. •f Calkoen (H), koopman, Kleine Houtweg 45. 1 Camerling Helmolt (mr. D A), oud-kantonr., Schootersingel 13. Camerling Helmolt (J D), Prans-Halsstraat 4. Campen (J K van), timmerman, Kleine Houtweg 47. Campen (J W van), ambtenaar ter gemeente-secretarie, agent van de brandverzekering-societeit //de Amstel", Kleine Houtweg 47. Campen (wed. P van), Kleine Houtweg 47. Campen (W P van), ambtenaar van den waterstaat, Rozenstr. 63. Caneghem (A van), bankwerker, Oude Weg 45. f Captein (A), timmerman, Kleine Houtstraat 20rood. Captein (A F), timmerman, Turfsteeg 4. Carleij (wed. J), Zieke 14. Carp (A J), Oranjestraat 5. Carpentier Jr. (IIA), winkelier, schrijver van requesten, onderk; stukken enz., Lepelstraat 2. Carst (B J), Maarten-Heemskerkstraat 17.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 56