52 f Dapperen (J W van), instituteur, Kruisstraat 13. Dapperen (mej. W A van), hoofdonderwijzeres aan de St. Bar- hara-bewaarschool, Jansstraat 52. Dartelen (J van), Nauwe Appelaarsteeg 6. j- Daudeij (H), Baan 5. f Daudeij (Ei J), vleesehhouwer, Groote Houtstraat 163. f Daudeij (J), vleesehhouwer, Warmoesstraat 22. f Daudeij (J D), vleesehhouwer, Gedempte Oude Gracht 96. Daudeij (J li), aannemer, Anthoniestraat 63. f Daudeij (J P), varkensslager, Groote Houtstraat 131. f Daudeij (P), mr. timmerman, Anthoniestraat 34. Davids (L J), klerk ter contr. van 's rijks belastingen, Kruisw. 60. f Davidson (B), winkelier in heeren- en kinderkleedingstukken, Barteljorisstraat 25. f Davidson (P E), winkelier in heeren- en kinderkleedingstukken, Anegang 16. Dazert (E), winkelier in schoenen en laarzen, Koningstraat 9. Decoz (J B), kleermaker, Bakenessergracht 14rood. Deelen (P J), Leidsche Vaart, straat C. Deelissen (J), arbeider, Oranjeboomslaan 57. Deen (N), Kruisweg 35. Deenen (A van), kopergieter, Bannesteeg 10e. Deenen (H M van), timmerman, Krom 5. Deenik (mevr. wed. M Z), Parklaan 6. Deenik (mej. W A W), leerares H. B. school voor meisjes, Barteljorisstraat 30. Deetaas (M), uitdrager, Korte Begijnestraat 25. Dehnike (R), hulponderwijzeres, Erans-Halsstraat 22. Deinse (T J H van), gep. O.-I. hoofdambtenaar, Schooterweg 13. Dekker (wed. A F), winkelierster, Koningstraat 54. Dekker (B), drukker, Stationsplein 6d. Dekker (C), landbouwer, Zomervaart lb. Dekker (O J), Zijlweg, zijstraat 25. Dekker (D), timmerman, Leidsche Vaart 38o. Dekker (J), smidsknecht, Leidsche Vaart 38e. Dekker (J), landbouwer, Kinderhuisstraat 1. Dekker Jr. (J), apothekersbediende, Groote Houtstraat 50. Dekker (J M), winkelier en tapper, Plein 29. Dekker (J Th), practizljn, boekhouder en directeur der Dek- kersvereeniging, Bakenessergracht 7. Dekker (K), huisbewaarder, Groote Houtstraat 14. Dekker (L), metselaar, Ged. Voldersgracht 25.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 64