E. 01 Dijk (J vail), Oranjeboomslaan 10. Dijk (J van), werkman, Wester-Boogaardstraat 7. Dijk (J van), timmerman, Tulpenstraat 45rood. Dijk (J van), kleermaker, Lange Annastraat 30. Dijk (J van), kleermaker, Ravelingsteeg 7. Dijk (Jae. van), plaatdrukker, Klaverstraat 19. Dijk (J B van), schipper, Houtmarkt 47. Dijk (J C van), timmerman, Doelstraat 33. Dijk (wed J J van), Lange Hofstraat 12. Dijk (K van), kleermaker, Breesteeg 13. Dijk (mej K M van), Wijde Appelaarsteeg lli. Dijk (P van), kaohelsmid en winkelier, Oostvest 8. Dijk (P van), schilder, Tulpenstraat 4Grood. Dijk (T van), boekdrukker, Popelingstraat 7. Dijk (W van), boekdrukker, Luitesteeg 17. Dijk (wed. W van), Klaverstraat 19. Dijk (wed. van), Koudenkorn 18. Dijk (wed. van), Botermarkt 9h. Dijkers (L), scheepstimmerman, Molensteeg 28. Dijkhuizen (mej. S B), Ripperdastraat 6. Dijkman (mevr. wed. M C), Gedempte Oude Gracht 97. Dijkman (J P), Ged. Oude Gracht 19 Dijkmans (W B A), Kinderhuisvest 21a. Dijkstra (J), wagenmaker, Hcerensingel. f Dyserinck (A L), lid van den raad, voorzitter kamer van koophandel en fabrieken, firma Corn. Dyserinck Zoon, koop lieden, Spaarne 72 Dyserinck (P), lid der firma Corn Dyserinck Zoon, koop lieden, Groote Houtstraat 39. t Dyserinck (P Kleiweg), bouwkundige en agent van de brand assurantie, Gedempte Oude Gracht 83. Ebbing (H), landbouwer, Dubbele Buurt 9. Ebbing (N), landbouwer, Dubbele Buurt 3S. Ebeli (B J), passementwerker, 't Zakje 7c. Ebeli (J A), passementwerker, 't Zakje 7c. Eek (G van), spoorwegwachter, Oude Weg 8b. Eek (J van), timmerman, Doelstraat 35. Edelman (wed. J), Spaarnwouderstraat 94.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 73