H. J. GEIJL JCz., firma Martens&Zoon, Machinale Houtbewerking. 87 Gerritsen (C), werkman, Nauwe Geldeloozepad 30. Gerritsen (wed. E W), Ridderstraat 14. Gerritsen (G G), directrice aan de kweekschool voor onder wijzeressen, Ged. Oude Gracht 8. Gerritsen (H C), bloemist en winkelier, Zijlstraat 82. Gerritsen (J H), stukadoor, Ged. Kraaienliorstergr. 82rood. Gerritsen (wed.), De-Witstraat 33a. Gertk van Wijk, geb. Foreman (mevr. S H), Leidsclie Vaart 74. f Gerven (E G van), koffiehuishouder, Kruisstraat 23. f Gestel (J G van), banketbakker, Kruisweg 39. Geugjes (S), visscher, Oude Weg 7. Geukers (G P), metselaar en winkelier, Kampervest 33. Geursman (wed. A), Magdalenastraat 16h. Geurten (wed. P), Harmenjansweg 57f. Geurts (W H), boekhouder, Bakenessorgracht 26. Geus (T de), Klaverstraat 7. Geusau, geb. Verboon (mevr. wed. J C von), Anegang 46rood. Gevel (P van de), schoenmaker. Oranjestraat 90rood. Geijer (P M), winkelierster in kantoor-, school- en tee kenbehoeften, luxe- en fantasieartikelen, Anegang 14. f Geijl JCz. (H J), timmerman en aannemer, firma Martens Zoon, Spaarne 110. Timmerman, en Aannemer, Woonplaats: Werkplaats en Kantoor: Spaarne No. 110. Ged. Oude Gracht No. 135. Geijl, geb. Kuijper (mevr. wed. J C), Oude Groenmarkt 2. Geijn (J E van), Kleine Houtweg 85e. Geijn (wed. van), Koudenhorn 641. Geijsen (gebr.), beeldhouwers en meubelmakers, winkeliers in antieke en moderne meubelen, Oude Groenmarkt 10. Ghert (Th van), directeur expeditiekantoor Van Gend Loos, Anegang 21. t Giebels (J), aannemer, Drossestraat 23.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 107