99 Haan (J L de), spoorwegwerker, Spoorweg 16a. Haan (P de), firma De Haan Zoon, boek- en muziekhan delaars, Groote Houtstraat 137. Haan, geb. Duiker (S de), winkelierster, Anthoniestraat 85. Haan JCGz. (W II de), bouwkundige, Leidscke Vaart 56. Haan (mej. de), Stateubolwerk 24. f Haan (J Bierens de), Kenaupark 5. f Haan Hugenholtz (mr. Th de), advocaat en procur., Spaarne 94. Haan (P den), koopman in brandstoffen, Teijlerstraat 3. Haar (H), kleermaker, Jacobijnestraat 21. Haarlemsohe bankvereeniging, Kleine Houtstraat 11. Haarlemsche brandverzekeringmaatschappij, Jansweg 50. Haarlemsche brood- en meelfabriek (maatschappij de), Bake- nessergracht 71. Haarlemsche jalousiënfabriek, Ged. Kraaienhorstergracht 76. Haarlemsche maatschappij tot verduurzaming van levens middelen, Schoterweg 26. Haarlemsche melkinrichting, Plein 19. Haarlemsche ijzergieterij, Schoterweg. f Haartman (A), houthandelaar, firma wed. R. Haartman Az., Kampersingel 2. Haartman (W), Kampersingel 2. f Haas (J), Gasthuissingel 2Srood. Haas (A de), molenbaas, Spaarndammerweg 266g. "t Haas (II de), agent der onderlinge levensverzekering van //Eigen Hulp", Stateubolwerk 2a. Haas (P Tromp de), Wagenweg 16b. Haas (mej. wed. Ij J van der), Plein 14. Haasnoot (K), aardwerker, Maarten-Spiesstraat 9rood. Habbema (mej. J E), Zijlstraat 83rood. Habermehl (J H W), onderwijzer, Sophiastraat 2a rood. Habes (J G), Spoorwegstraat 14. Habich (G C), ziekenverpleegster, Gr. Houtstraat 144z. Habich (J II), geëmploiëerde Haarlemsche katoenmaatschappij, Doelstraat 25. Haccou (mej. E), Jacobstraat 9f. Haeseker (wed. J), modiste, Gierstraat 50. Haeseker (J C), smid, Essenstraat 24m. Haeseker (W), werktuigkundige, Parklaan 100. Hafkenscheid (B), Pransche en Duitsche agentuur en commissie handel, Turfmarkt 6. Hage (wed. C), Oranjestraat S2rood. 7*

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 119