Ill Hetem (T D), schilder, Zomervaart 3b. Ileuermann (H), stukadoor, Klein Heiligland 87rood. Heulen (A van), onderopzichter bij de gemeentelijke lijkbe zorgers, protest, afd., Krocht G. Heulen Jr. (A van), kuiper, Witte-Heerensteeg 51. Heulen Sz. (A van), rijtuigschilder, Baljuwslaan 18. f Heulen (A J van), kantoorbediende, Gasthuissingel 30. Heulen (C van), kantoorbediende en agent in wijnen en cognac, Spoorwegstraat 21. Heulen (J A van), winkelier, Klein Heiligland 61. Heulen (J H van), huisbediende, Cornelissteeg 13. Heulen (S van), koopman, Nieuwe Groenmarkt 21. Heuperman (L II), schoenmaker, Korte Lakenstraat 7. Heuperman (wed. S), Ursulasteeg 1. Heuvel (B van den), Kleverlaan 5. Heuvel (E van den), werkman, Houtmarkt 20e. Heuvel (wed. J W van den), werkvrouw, L. Vlamingstr. 11. Heuvel (mej. M van den), wasch-, strijk- en glansinrichting, Lange Begijnestraat 1. Heuvel (P van don), Luitensteeg 37. Heuvel (P V H van den), timmerman, Palmstraat 3. Heuvel (wed. van den), Klein Heiligland 60b. Heuvell (C P van den), huisbediende, Schouwtjeslaan 1. Heuvell (mej. A E van Linden van den), Parklaan 46. Heuvell (dr. H L van Linden van den), arts, Nieuwe Gracht 15. Heuvell (mej. M van Linden van den), Parklaan 46. Heuverkamp (J), arbeider, Leidschestraat 10a. Heuverkamp (W), arbeider, Leidschestraat 10a. Heuverkamp (wed.), Leidschestraat 10a. Heij (C de), werkman, Burgwal 107. Heijblok (N), bakker, Rozcnpriëelstraat 37. Heij boer (C), tuifdrager, De-Witstraat 24n. Heijboer (H), katoendrukkcr, Wolstraat 11. Heijboer (N), katoendrukker, llavelingsteeg 7. t Heijcop ten Ham (J C van), gcp. kapit. O.-I. leger, Zijlweg 23. t Heijdanus (G J), huisschilder, firma J. Heijdanus Zoon, ^Koningstraat 25. Heijdanus (J), winkelier in tabak en sigaren, Turfmarkt 30. Heijdanus (P M), boekdrukker, Van-Marumstraat 53. Heijdanus (Th J), lettergieter, Klaverstraat 10. Heijde (mevr. H von der), Kenaupark 10. Heijden (wed. G van der), Ged. Üude Gracht 19.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 131