113 f Heynsius (H H), Lange Begijnestraat 22rood. Hienkens (C J), stukadoor en winkelier, Zijlstraat 21. Hiet (C A), onderwijzer, Kleine Houtstraat 93. Hietbrink (J), schoen- en laarzenmaker, "Wolstraat 7rood. Hietbrink (J L), Wolstraat 7rood. Hietbrink (P W F), meubelmaker, Wolstraat Grood. Hilarius (E), winkelier en koperslager, Kleine Houtstraat 22. Hilbers (G H), smid, Amsterdamstraat 10. Hilbrander (J W), godsdienstonderwijzer, Spaarne 7. Hille (wed. A), Zijlstraat 2rood. Hille (G), Spaarnwouderstraat 93a rood. Hille, geb. Campbell (mevr. A J van), Nieuwe Gracht 13. Hillebrand (E), ziekenveroleegster gasthuis, Kl. Houtstr. 47rood. Hillegaart (J), Kleine Houtstraat 120. Hilster, geb. do Nijs (wed. C de), Oude Groenmarkt 25. Hilster (G de), kleermaker, Essenstraat 15rood. Hilster (wed. P de), Essenstraat 15rood. Hilterman (A), wagenmaker, Amsterdamstraat, straat A 6. Hinnes (J), wagenmaker, Papentorenvest 36. Hinsbeeck (mej. E), Groote Houtstraat 152. Hinsbeeek (mej. J J), Wagenweg 2a. Hirdes (H A), smid, Ged. Raamgracht 34. Hirdes (H C), timmerman, Palmstraat 17. Hirdes (wed. P), Ged. Raamgracht 34. Hirs (C), winkelier, Jaeobijnestraat 3. Hirs (G H), kruideniersbediende, Drossestraat 11. Hirs (wed. J), Rozensteeg 11. Hirs (J G), werkman, De-Witstraat 10. Hirs (mej.), Barrevoetesteeg 4d. Hissink (G J), bakkersknecht, Nieuwe-Kerksplein 5. Hock (H C L), behanger, Ged. Raamgracht GOrood. t Hodenpijl (I J H Gijsherti), kapitein-ingenieur, Zijlvest 15. Hoebée (wed. H), Lange Wijngaardstraat 3. Hoed (wed. S H), Kennemerstraat 7e rood. Hoek (wed. H), werkvrouw, Hondensteeg 14. Hoek (P), Biggesteeg 9. Hoek (W), timmerman, Heerensingel 35. Hoek (A van den), letterzetter, L. Margarethastraat 38rood. Hoek (W van den), werkman, Heerenlaan 14. Hoekelen (wed. G J M van), Oostvest 16. Hoekman (B), koetsier, Schoutensteeg 6. Hoekmeijer (N A), timmerman, Rustenburgerlaan 27h.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 133