117 f Iloog (H H M de), conflseur en cuisinier, Gr. Houtstraat 73. Hoog (J A de), koster Groote Kerk, Oude Groenmarkt 23. Hoog (J A de), onderwijzeres, Oude Groenmarkt 23. Hoogeboom (J), boekbinder, Bakkerstraat 32. Hoogeboom (J J), metselaar, Lange Vlamingstraat 1. Hoogeboom (K), werkman, Veerpolder 3. Hoogeboom (P), Zuider-Buitenspaarne 24b. Hoogeboom (P H L), gep. O.-I. ambtenaar, Spoorwegstraat 12. Hoogeduin (N), arbeider, Brouwersstraat Hoogen (wed. W van den), Leliestraat 44. Hoogenbos (Dj, winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Parklaan 72. Hoogendoorn (C), werkman, Lange Annastraat 28c. Hoogendoorn (P), wagenmaker, Klein Heiligland 68rood. Hoogendoorn (S), smid, Doelstraat 11. Hoogerbeets (A), werkman, Wesler-Boogaardstraat 2. Hoogerbeets (C), metselaar. Palmstraat 25. Hoogerbeets (D 3), winkelier in groenten, Amsterdamstr.il. Hoogerbeets (P W), metselaar, Barendsestraat Hoogerbeets (N), lettergieter, Lange Boogaardstraat 21. Hoogerbeets (W E), bakkersknecht, Molensteeg 27. Hoogers (H), smid, Lange Heerenvest 72. Hoogervorst (C), schilder, Oostvest 20. Hoogcrwcrf (wed. C), mangel- en waschvrouw, Oranjestraat 3b. Hoogerwerf (K), broodbakker, Drossestraat 21. Hoogeveen (wed. A), firma A. Hoogeveen, timmerman en metselaar, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen (D), melkverkoopor en winkelier, Breesteeg 20. Hoogeveen (J), meubelmaker, Valkensteeg 19. Hoogeveen (L), timmerman, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen (P), timmerman, Korte Zijlstraat 15. Hoogeveen Sterk (H Ij van), Sehoterweg 9. Hoogeweg (J), ambtenaar stadsbank van leening, Wilkel- minastraat 4. f Hooghwinkel (A P), Wilhelminastraat 66. Hoogkamer (C), werkman, Zoetestraat 15. Hoogkamer, geb. Robin (wed. E W), Lange Annastraat 8. Hoogkamer (J), sigarenmaker en koffiehuisbediende, Patiën- tiestraat 4. Hoogland (J), wascli-, strijk- en glansinrichting, Kleine Houtstraat 108. Ilooglugt (E), timmerman, Bannesteeg 10b.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 137