137 j- Kesper L.Az. (H W), makelaar en commissionnair in effecten, Ripperdapark 37. Kessel (A F van), bloemist-meesterkneclit, Lange Annastraat 29. Kessel (wed. A P van), Spaarnwouderstraat 128rood. Kessel (C van), aardwerker, Drossestraat 9. Kessel (P B van), bloemkweeker, Linscbotenstraat 29. f Kessel (G van), koopman en loogstoker, Koudenhorn 46. Kessel (3 A van), werkman, Brouwersvaart 14e. j- Kessel (P J van), banketbakker, Plein 5. Kessel (wed. W van), winkelierster, Lange Heerenvest 1. Kessens (J A), werkman, Burgwal 67rood. Kessens (L J), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Bakenessergrackt 52. Kessens (W J), werkman, Burgwal 25. Kesteloo (P), kok mil. hospitaal, Ged. Kraaienhorstergracht 69. Kesteloo, geb. J de Rijcke (wed. W P), Damsteeg 11. Kesteren (wed. J van), Twijnderslaan 49. Kesting (J), tuinder, Zijlweg 9 I. Ketel (H G), naaister, Anthoniestraat 46rood. Ketel (K van), schilder, Delftstraat 28. Ketel (Z van), schilder, Delftstraat 28. Ketelaar (G J), werkman, Tulpenstraat 39. Ketellapper (L J), koopman, Tulpenstraat 46. Keulen (A van), Lcidschestraat 9. Keulen (F van), smid, Kennemerstraat 7. Keulen (P van), Van-Marumstraat 68. Keulen (P van), winkel, en brooddepóthouder, KL Heiligland 52. Keulen (W van), draaier, Rozenpriëelstraat 52rood. f Keur (W G), apotheker, Zijlstraat 73. Keuzekamp (J), elastiekwerker, Barendsestraat 8. Keijser (G), Rozenstraat 15. Keijser (L F), winkelier in schoenen en laarzen, Lange V eerstraat 33. Keijzer (A F), huisknecht, Magdalenastraat 8. Keijzer (C E), strijkster van lijn goed, Oostvest 22. Keijzer (F), smid, Oostvest 22. Keijzer (F A), besteller rijkstelegraaf, L. "Wijngaardstraat 2. Keijzer (G), Magdalenastraat 8. i" Keijzer (II C), koffiehuishouder, Groote Houtstraat 183. f Keijzer (J), winkelier in behangersartikelcn, Koningstraat 6. f Keijzer (J H), mr. hoef- en rijtuigsmid, Nieuwe Kruisstraat 2. Keijzer Jr. (J H), smid, Lange Margarethastraat 34rood.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 157