158 Kwekkeboom (H), Rozenpriëelstraat 12 Kwekkeboom (H G), boekbinder, Rozenpriëelstraat 12. L. Laag (J J ter), candidaat-notaris, Zijlvest 35. f Laan (A van der), winkelier in manufacturen en modes, Barteljorisstraat 15. Laan (B van der), viscbhandelaar, Korte Spaarne 11. Laan (G van der), werkman, Breesteeg 14. Laan (H van der), lantaarnopsteker, Lange Boogaardstr. 28. Laan (H van der), timmerman, Raamsteeg 28. Laan (H van der), horlogemaker en winkelier, Gr. Houtstr. 146. Laan (wed. H. van der), Groote Houtstraat 146. Laan (II W van der), sigarenmaker en barbier, Limelstr. 5 en 7. f Laan (J van der), hovenier en bloemkwecker, Breesteeg 28. Laan (J van der), werkman, Voortingstraat 40. f Laan (J van der), winkelier en grossier in boter, kaas en eieren, Gierstraat 75. Laan (1' van der), metselaar, Tulpenstraat 17n. f Laan (W van der), boterfabrikant, Kleine Houtweg 43a. ■j- Laan (W C van der), winkelier in haring, visch, boter en eieren, firma J. van der Laan, Riviervischmarkt 13. Laan, geb. Kuenen (mej. van der), Nieuwe Groenmarkt 10. Laan de Vries (A van der), biorbrouwersknecht, Voortingstr. 12. Laar (F J van), schildersknecht, Witte-Heerensteeg 4. Laar (C van de), orgeldraaier, Lange Hofstraat 22. Laar (G van de), bellanger, Iielmbrekersteeg 11 d. Laar (W J van de), winkelbediende, Lange Raamstraat 36. Laar (P B van der), mr. schoenmaker, Scheepmakersdijk 29. Laarschot (wed. A van der), Groot Heiligland 34. Laarschot (A J van der), firma Gcbr. van der Laarschot, Linscliotenstraat 44. Laarschot (Gebr. van der), metselaars en timmerlieden, Lin- schotenstraat 44. Laarschot (J J van der), firma Gebr. van der Laarschot, Linscliotenstraat 44. Laarschot (Ij van dor), metselaar, Ravelingstoeg 11. Laarschot (P J van der), firma Gebr. van der Laarschot, Linscliotenstraat 44. Laarschot (T van der), timmerman, Groot Heiligland 34. Laat (C B de), winkelier en schilder, Botermarkt 8.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 178