161 Lanoij (K de), predikant bij de Doopsgezinde gemeente, Kleine Houtweg 11. Lans (mej. C M), Donkere Spaarne 14. Lans (J), Parklaan 10. Lans (J A M), firma II. Lans Zoon, bierbrouwers, Don kere Spaarne 48. Lans (W), mr. smid en aanlegger van gas- en waterleiding, Barendsestraat 10. Lanser (F), muziekonderwijzer, Zuidpolderstraat 20. Lantwerk (J), werkman, Tulpenstraat 38rood. Larsen Jensen (mej. E), Jansstraat 68. Larsen Jensen (mevr. wed.), Jansstraat 68. Lasance (J G), Kenaupark 24. Lasones (A), mr. smid, Linscbotenstraat 16. Lasscbuit (G), wever, Tulpenstraat 51 rood. Lassckuit (H), firma H Lasscbuit Zoon, loodgieters, pom penmakers, zinkwerkers en aanleggers van duinwaterleiding, Smedestraat 14. Lasscbuit (H), bierbrouwerskneebt, Houtmarkt 55. Lasscbuit (H), smid, Spaarnwouderstraat 92c. Lasscbuit (mej. H), Klein Heiligland 37. Lasscbuit (H E), firma H Lasscbuit Zoon, loodgieters, pom penmakers, zinkwerkers en aanleggers van duinwaterleiding, Parklaan 62. Lasscbuit (J), schoenmaker, Lange Vlamingstraat 12c. Lasscbuit (J), loodgieter, zink werker en aanlegger van gas- en waterleiding, Gierstraat 64. Lasscbuit (J), kleermaker, Burgwal 6. Lasscbuit (J), spoorwegwerker, Hagestraat 37a. Lasscbuit (Jac), ambtenaar, firma Krul Lasscbuit, hande laars in brandstoffen, Schachelstraat 30rood. Lasscbuit (J B), timmerman, metselaar en aannemer, Nieuwe Gracht 33. Lasscbuit (J J), Spaarnwouderstraat 70a. Lasscbuit (L), houtkoopcrskneckt, Heerenlaan 22. Lasscbuit (P), blikslagersknecht. Heerensingel 71a. Lasscbuit (wed. P), winkelierster in touw en borstelwerk, Spaarn wouderstraat 88. Lastdrager Jr. (K), Rippcrdapark 25. Lau, gcb. Hemkcs (mevr. wed. A A la), Wilbebninastraat 31. Laurent (C J), Zijlsingel 8u. Laurey (L A), uitgever, lid der firma Kiippers Laurey, Groote Houtstraat 86. 11

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 181