164 Lefebvre (P J E), firma A. J. Lefebvre Zoon, commissionn. in huiden en leder, Bakenessergracht 79. Legel (C J), azijnmakersknecht, Beeksteeg 8a. Leget (D), werkman, Delftstraat 19. Legk (A), Ged. Oude Gracht 15. Leguit (K), melkverkooper, Korte Brouwersstraat 32d. Leiden (mej. van), Barrevoetesteeg 4e. Leignes Kruseman, geb. G E Leignes Bakhoven (wed. J A), Spaarne 52. Leising (P), smid, Molensteeg 15. Leising (T), ketelmaker, Zuidpolderstraat 84. Lelieveld (W H), werkman, Kampervest 43d. Lelsz, geb. Prins (wed. C), Leidsche Vaart 46. Lelij (A B van der), agent van politie, Leidschestraat 95. Lem, geb. Kloos (H), stopster en naaister, Wijde Appelaarst. 11. Lem (J W), timmerman, Zaksteeg 18rood. Lem (W), steenhouwer, Wijde Appelaarsteeg 11. Lem (wed. W II), Maarten-Spiesstraat 24rood. Lemin (E A), steendrukker, Groot Heiligland 80. f Lemkes (W H), koper- en blikslager, winkelier in glas-, por- celein- en aardewerk, Damstraat 6. Lemkes, geb. Zanbrink (mej. wed.), Damstraat 6. Lemkes (wed.), Kampersingel 48r. Lemmermans (mej. A), Jansweg 39k. Lemmermans (mej. G), Jansweg 39k. Lengton (A J), werkman, Ravelingsteeg 7. f Lennep (H M J van), ingenieur, administrateur der duinwater- maatschappij, Erederikspark 3. Lennings (J), gevangenbewaarder, Drappenierstraat 26. Lennings (J J), fabnekswerker, Luitensteeg 33. Lennings (wed. P), Gasthuisstraat 1. Lens (E), Kinderhuisstraat 3. Lensen (H), haardsnijder en scheerder, Brouwersvaart 58. Lensen (P J), werkman, Kousebandslaan 10. Lente (G van), metselaar, Hecrensingel 137a. -(■ Lentelink (H), barbier en horlogemaker, debitant Staatsloterij, Hoogstraat 8. Lentelink (J), timmerman, Papcntorenvest 8. Lcnterman (J), fabriekswerker, Zoetestraat 5. Lentermans (wed. A), Zijlstraat 84. Lepper (J A), loopknecht, Krom 27g. Lequin (N), smid, Papentorenvcst 12.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 184