Metselaar en Aannemer, Pertlandsche Cement EIIII- en, WELPUTTEN, K.ampersinsel 3NT°. SO. 170 Loevesijn (P van), tuinder, Lange Vlamingstraat 19. Logeman (W M), Zijlstraat 66. f Logger (J J), kapitein der inf., Frans-Halsstraat 22. Loghem (mevr. wed. J B van), Wagenweg 36. f Loghem (J J van), bloemist, Wagenweg 36. Logmans (J H A), macbine-bankw., Statcnbolwerk 46c. Lobman (C), Koningstraat 58. Lobman (D), modiste, Spaarne 104. Lobman (H), Spaarne 104. Lobman (wed. J B H), Koningstraat 12rood. Lobman (J H J), opzichter gasfabriek, Leidscbestraat 96. f Lobmann (J B), mr. grof- en boefsmid, winkelier in ijzerwaren en huishoudelijke artikelen, Anthoniestraat 65. Lobmann (S), strijkster, Klein Heiligland 48rood. Lohmann (C A), strijkster, Klein Heiligland 48rood. Lobmann (wed.), Klein Heiligland 48rood. Lokhorst (D P van), kunstschilder, Kampervest 15. Loman (J), firma gebr. Loman, bloemkweekers, Wagenweg 17. Lomans (B J), bloemkweeker, Kleine Houtweg 30. Lomans Zoon (P H), winkeliers in huishoudelijke artike len, zeven, gazen enz., Bartcljorisstraat 24. f London (H), metselaar, aannemer en bandelaar in bouwma terialen, Kampersingel 50. FABRIKANT van Handelaar in Bouwmaterialen. London (R), bakkersknecht, Barcndsestraat 4. Löning (F W), Leidsche Vaart 56. Loo (J E F B Sluiterman van), directeur der maatschappij //Haarlemscke Meel- en Broodfabriek", Koningstraat 35. Loo (P van der), handelaar in brandstoffen, Lange Begijnestr. 32. Looff (H J de), wagenmaker, Zuidpolderstraat 34. Looman (J), koetsier, Bcekstecg 15.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 190