208 Oude Wesselink. (Zie Wesselink.) Oudejaris (T), timmerman, Kerkhofstraat 1. Oudeniel (wed. E van), Lange Heerenvest 82. Oudeniel (wed. J van), Yalkensteeg 21b. Oudewater (J J), winkelier in schoenen en laarzen, Sp wouderstraat 49. Oudholf (H), stoker, Yogelkoopsteeg 8. Oudhoff (H), meubelmaker, Oranjestraat 124. Oudholf (J), Lange Margarethastraat 12. Oudolf (C E), brievenbesteller, Brouwersstraat 34. Oudolf (C J E), fabriekswerker, Essenstraat 21q. Oudolf (J P), smidsknecht, Oranjestraat 111. Oudolf (J), koopman in brandstoffen, Burgwal 88. Oudolf (W J), smidsknecht, Raarnstceg 12. Oudolf (wed.), Barrevoetesteeg 7 o. Oudshoorn (A), werkman, Kerkhofstraat 29e. Oudshoorn (A), winkel, en brooddepothouder, Gr. Heiliglan Oudshoorn (A J), werkman, Spaarnwouderstraat 50. Oudshoorn (C J), timmerman, Rolsteeg 12. Oudshoorn (G), werkman, Leliestraat 42. Oudshoorn (M), commensaalhoudster, Ged. Kraaienhoi gracht 34b. Oudshoorn (J), timmerman, Ged. Raamgracht 10. Oudshoorn (W), winkelknecht, Lan Out (K), metselaar, Palmstraat 9g. f Outersterp (3 van), koffiehuishou Ouwendijk (J), werkman, Kleine Ouwendijk (mej. wed.), Kruisstraat f Ouwerkerk (J E van), wijnhandelaa Ouwerkerk (J W van), zadelmaker, Ouwerkerk, geb. Glas (wed. G vai stergracht 34n. f Over (K), Schotersingel 123. Overakker (A), Ged. Raamgracht 25 f Overakker (A F), blikslager, firma 1 Veerstraat 26. f Overakker (J), handelaar in brandst< Kraaienhorstergracht 58. Overakker (wed. J J C), handelaarsl A. Overakker Zn., Bakenessergr Overakker (wed. R), Erankestraat li Overakker (W D M), coiffeur, Frank

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 228