P. 209 Overbeek (IT), -wever, Rozenstraat 51 o. Overbeek (H J), hoofd der Doopsgezinde school, Jansstraat IT. Overdijk (C), kruideniersbediende, Leidsckestraat 10il rood. Overeem (C van), onderwijzer, Lange Yeerstraat 20. Overkoff (wed. W), Sophiastraat 6. Overkoff (W E), candidaat-notaris, agent der Antwerpsche hypotheekbank, Sophiastraat 0. Overmeijer (A), metselaar, Lange Boogaardstraat 12. Overmeijer (P H), meubelmaker, Nieuwe-Kerksplein 4. Overmeijer (W), agent van politie le kl., K. Heerenstraat 3. Overste (M), koopman in lompen enz., Burgwal 50. Oversteegen (mej.), kindermoeaer in het ger. weeshuis, Klein Heiligland 70rood. Overwater (G), Kamperstraat 8. Oxener (W), werkman, Lange Raamstraat 19e. Oxener (W J), wever, Raamsteeg 19e. Oijen (J H van), rijks-veearts, Ged. Oude Gracht 50. Paanakker (B), winkelier in schoenen en laarzen, Anogang 23. 'aap (P), mr. schoenmaker en leerhandelaar, Gierstraat 38. Paardebek (M), koopman, Lange Annastraat 12. Paardehaar (G), eondueteur tramwaym., Ilagestraat 14rood. Pabst (J C A), le luitenant-adjudant inf., 2e Zijlsingelstraat 1. Pander (J), winkelier in tapijten en gordijnstoffen, behanger en stoffeerder, Kruisstraat 22. Pannekoek (W), werkman, Lange Lakenstraat Srood. 'antokoek (A R), winkeljuffrouw, Barteljorisstraat 29. Pape (wed. II G), Zuidpolderstraat 40. 'apineau (mej. P), Grootc Houtstraat lGSrood. Pardon (H), schilder, Turfmarkt 24a. Pardon (J), smid, Kerkhofstraat 6c. kirdon (P), werkman, Ged. Kraaienhorstergracht 36. 'ardon (S), werkman, Turfmarkt 24a. 'aroau (mej. C E L), Raamsingcl 34. 'arcau (mej. J M W), Raamsingel 34. Wedijs (P J van), metselaar, Delftstraat 10. arreren (W H van), smid, Brouwersstraat 2a. aulen (C J), koffiehuishouder, Begijnhof 13. aulen (C J), handelaar in hooi en stroo, Begijnhof 31. 14

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 229