211 Peper (B C P), werkman, Amsterdamstraat 3g. Peper (C), Rozenlaan 8. Peper (C), Doelstraat 41. Peper (J), koopman in gevogelte, Gravinnesteeg 7a. Peper (J), kantoorbediende, Leidsckc Vaart 24. Peper (J), zijden-builgaaswever, Lange Molensteeg 28. Peper (J P), smid, Magdalenasteeg 5. Peper (P), portier, Bolwerkslaan Ia. Peperkorn (H), bakkersknecht, Lange Heerenstraat 4. Peperzak (wed. S), Oude Weg. Perdaan (H), timmerman, Delftstraat 33. f Pereira (M B), Kenaupark 14. Perforsch (wed. J), Tuchthuisstraat 8c. Pernet (F E), werkman, Statenbolwerk 44. Perrin (A A), Raamsingel 4. Perrinoni (J P D), schoorsteenvegerskneclit, Begijnhof 11. f Persoon (C), landbouwer en koffiehuishouder, Z.-Buitensp. 120. Peschar, geb. Sas (C), depóthoudster van thee, N. Raamstr. 3. Peschar (wed. J), Heerenlaan 10. Peschar (J J), ledekant- en kamerbehanger, Nieuwe Raamstr. 3. Peschar (wed. M M), Kleine Houtweg 87h. Peter (J), aardwerker, Oranjeboomslaan 33b. Peters (A), groentenliandclaar, De-Haasstraat 15. Peters (A F), mr. broodbakker, Groot Heiligland 47. Peters (B), klecrbleeker, Papentorenvest 24. Peters (wed. J F H), Vlamingstraat 27. Peters (J H), werkman, Korte Begijnestraat 26 Peters (P), werkman, Teylerstraat 6 Peters (wed. P), mangelvrouw, Ripperdastraat 15b. Peters (W), bloemistknecht, Nieuw Heiligland 14. T Petersom Ramring (SAN van), Bakencssergraclit 59. Peterson (A J), loopknecht, Kampersingel 60m. Petitpierre (mej. II M), Kruisstraat 11. t Petraeus (R), Parklaan 63. T Petri (G), ambtenaar ter provinciale griffie van Noord-Holland en secretaris van de kamer van kooph. en fabr., Zijlstr. 39. Petri (H L C), directeur van het rijkstelegraafkantoor, Zijlstr. 39. letri (W K), stukadoor, Gcd. Kraaienhorstergracht 1G. Petri (W K), lithograaf, Gcd. Kraaienhorstergracht 16. reijra (J B), bouwkundige, Leidschcstraat 2. r>f '^a aannemer, Leidschestraat 2. tafr (j C), stukadoor, Kampersingel 60a. 14*

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 231